X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co dalej ze stoczniami?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2009 18:10
Rządowi nie udało się znaleźć inwestora, chętnego na kupno polskich stoczni. Więc zakłady w Szczecinie i Gdyni zostaną sprzedane na części.
Audio

Rządowi nie udało się znaleźć inwestora, chętnego na kupno polskich stoczni. Więc zakłady w Szczecinie i Gdyni zostaną sprzedane na części. Majątek stoczni szczecińskiej podzielono na 18 części. Zgłosiły się firmy, które chcą kupić tylko poszczególne składniki stoczniowego majątku.

Związkowcy apelują, żeby zrobić cokolwiek, aby pracownicy mogli wrócić do pracy. Bo sytuacja zwolnionych stoczniowców robi się dramatyczna. Niedługo skończą się im zasiłki, a pracę znalazło do tej pory zaledwie 400 osób.

O sytuacji stoczni w Szczecinie i Gdyni w studiu Jedynki rozmawiali: Dariusz Adamski - Solidarność stoczni w Gdyni, Krzysztof Idura - Solidarność stoczni w Szczecinie, Adam Leszkiewicz - wiceminister skarbu państwa i Andrzej Szortyka - Agencja Rozwoju Przemysłu. Rozmowę prowadził Jan Gocel.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grad: Od maja spółki państwa mogą być tańsze

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2010 14:09
W przypadku nieudanych aukcji lub przetargów, resort skarbu będzie mógł w kolejnych podejściach obniżać o 15 proc. cenę wywoławczą spółek Skarbu Państwa. Szef resortu skarbu Aleksander Grad zapowiada wejście w życie rozporządzeń, które to umożliwią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki protest stoczniowców pod koniec maja

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2010 00:14
Zachodniopomorska Solidarność zapowiada na 31 maja ogólnopolski protest w obronie przemysłu okrętowego. W proteście mają wziąć m.in. udział związkowcy ze stoczni w Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Zakładów Cegielskiego z Poznania i Zakładów Chemicznych Police.
rozwiń zwiń