"To będzie świetny Przystanek!"

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2011 16:10
Krzysztof Dobies (rzecznik WOŚP): Kolejne zespoły potwierdzają chęć grania na Przystanku Woodstock, z innymi wciąż pertraktujemy.
Audio

Gość radiowej Jedynki powiedział, że Jerzy Owsiak przebywa obecnie w Afganistanie, gdzie polscy żołnierze zebrali grubo ponad 40 tys. złotych. Podkreślił, że "nasi chłopcy" skutecznie przekonywali amerykańskich żołnierzy do tej inicjatywy. Przypomniał, że 8 marca dojdzie do ostatecznego, publicznego podsumowania finału.

- Gogol Bordello ma bardzo wyśrubowane warunki, dlatego nie wiemy, czy wystąpi na Przystanku Woodstock. Często kłopoty z dopracowaniem warunków umowy nie wynikają z nastawienia samych muzyków, ale ich managerów, czy firm ich reprezentujących – podkreślił i potwierdził, że na tej imprezie wystąpi Airbourne.

W rozmowie z Danielem Wydrychem przypomniał, że Przystanek został wybrany przez internautów najlepszym festiwalem dekady.

W "Popołudniu z Jedynką" podkreślił, że Jerzy Owsiak został nominowany do nagrody „Super Hero” – najważniejszej osoby popkultury.

- Przystanek Woodstock trwa od siedemnastu lat, włożyliśmy w niego dużo pracy, fajnie jest obserwować jak z roku na rok tak fantastycznie się rozwija – zaznaczył Krzysztof Dobies.

(pp)

Aby wysłuchać całego materiału, wystarczy kliknąć ""To będzie świetny Przystanek!"" w boksie "Posłuchaj” w ramce po prawej stornie.

Na "Popołudnie z Jedynką” zapraszamy codziennie w godz. 15.00-19.30.

Czytaj także

Bawimy się bez narkotyków

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2010 20:20
Na Przystanku Woodstock zabronione jest zażywanie i sprzedawanie narkotyków. Czuwają nad tym pokojowe patrole WOŚP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeden procent przekaż mądrze

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2011 16:33
Jurek Owsiak (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy): o lidze festiwali, plebiscycie na najlepszą masową imprezę dekady, Złotych Bączkach i podatkowych darowiznach.
rozwiń zwiń