X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza wielkie granie!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 16:09
Jurek Owsiak (WOŚP): Hasło 20. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poznamy już 10 października.
Audio

- Nowością będzie to, że wyznaczymy dwa cele: jeden wielki, a drugi mniejszy, ale chodzi o problem uciążliwy dla dzieci i rodziców, którzy od dawna się do nas z tym zgłaszali - mówi tajemniczo Jurek Owsiak. W końcu to dwudziesty, jubileuszowy finał, więc przed 10 października nie chce zdradzać szczegółów. Tego dnia ruszy też na stronach WOŚP i owsiaknet.pl multimedialny poradnik, jak włączyć się w wielkie granie: jak zarejestrować sztab, przygotować koncert, zorganizować licytacje i, oczywiście, zbiórkę. - Na stronach będzie też wykaz sztabów, które już działają w poszczególnych miejscowościach, aby każdy wiedział, gdzie zapukać, jeśli będzie chciał pomóc - mówi Jurek Owsiak. Wiadomo juz, że Wielki Finał w Stanach Zjednoczonych odbędzie sie w miejscowości Wellington pod Nowym Jorkiem. - Pokażemy Amerykanom, jak się można bawić! - zapowiada w Jedynce Owsiak.

Jest juz gotowy projekt bloczka znaczków pocztowych i dwóch monet: dwu- i dziesięciozłotówki. Poprzednia moneta WOŚP, "dwójka z dziurką", otrzymała tytuł najpiękniejszej monety świata.

Równocześnie ruszyły eliminacje na następny przystanek Woodstock. Chętne zespoły mogą już nadsyłać płyty cd, których będzie słuchać jury. - A na wiosnę, tak jak w tym roku, odbędą sie eliminacje w klubach i głosowanie - zapowiada Jurek Owsiak.

Rozmawiał Daniel Wydrych.

(lu)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dwie dekady z Orkiestrą

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2011 16:25
Jurek Owsiak (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy): Piszę książkę na dwudziestolecie grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeden procent przekaż mądrze

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2011 16:33
Jurek Owsiak (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy): o lidze festiwali, plebiscycie na najlepszą masową imprezę dekady, Złotych Bączkach i podatkowych darowiznach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woodstock a polskie stadiony

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2011 16:00
Jurek Owsiak (WOŚP): To, co się dzieje na polskich stadionach, rzuca cień na wszystko, co my, organizatorzy wielkich imprez, robimy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To Orkiestra, nie ministerstwo

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2011 16:39
Jurek Owsiak (WOŚP): To Wielka Orkiestra i miliony Polaków są twórcami programu przesiewowego badania słuchu u dzieci, nie ministerstwo zdrowia i nie prof. Skarżyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojna jest głupia

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2011 17:11
Jurek Owsiak (WOŚP): Będą warsztaty komiksowe, turniej gier planszowych, gra miejska, wspólne śpiewanie piosenek - na XVII Przystanku Woodstock zagra Muzeum Powstania Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wydamy wszystko

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2011 16:35
Jurek Owsiak (WOŚP): Już wkrótce z kont Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaczną znikać pieniądze.
rozwiń zwiń