Ewa Kuklińska: dzięki fanom jestem tu, gdzie jestem

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2014 08:11
- Jestem tancerką i choreografem, obecnie najczęściej pracuję jako aktorka, a wcześniej śpiewałam recitale. W tej chwili gram w paru sztukach, które jeżdżą po całej Polsce, co jest bardziej misyjną pracą - mówiła w Jedynce Ewa Kuklińska.
Audio
  • Rozmowa z Ewą Kuklińską o jubileuszu pracy artystycznej i planach na przyszłość (Muzyczna Jedynka)
Ewa Kuklińska
Ewa KuklińskaFoto: Wojciech Kusiński/ Polskie Radio

15 września Ewa Kuklińska będzie obchodziła jubileusz 45-lecia pracy zawodowej. - Przyznam się do tego Państwu, bo dzięki wam jestem tu, gdzie jestem. Osoby, które przychodzą na moje koncerty i kupują płyty podbudowują mnie bardzo psychicznie, daje mi to odwagę do tego, by brnąć w to niełatwe życie zawodowe - podkreślała w "Muzycznej Jedynce" artystka.

SŁUCHAJ TAKŻE: Muzyka w Jedynce >>>
Jak przyznała, w paru kluczowych momentach życia miała ogromne szczęście i wszystko pomyślnie się dla niej zakończyło. - Dzięki temu po prostu jestem w branży - powiedziała tancerka i piosenkarka.

Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>

W najbliższym czasie Ewa Kuklińska nie będzie narzekała na brak zajęć. Dostała trzy scenariusze, z których jeden został już przyjęty i w nowym roku rozpoczną się prace nad sztuką. - Gdy ostatnio otworzyłam kalendarzyk i szukaliśmy terminu na jakiś recital, to okazała się, że nie ma kiedy. Jestem jednak ostatnią osobą, która na to narzeka. Chcę więcej i lepiej pracować - tłumaczyła artystka.

Nad jakimi sztukami pracuje obecnie aktorka - dowiesz się z nagrania audycji.

Muzyka >>> Posłuchaj na moje.polskieradio.pl

Rozmawiała Maria Szabłowska.

(sm, pg)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Irena Santor: kocham Warszawę czułą, tkliwą miłością

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 18:11
- Jestem związana z tym miastem całym moim sercem, choć się w nim nie urodziłam. Wszystkiego o przedwojennej Warszawie dowiedziałam od moich krewnych, którzy tutaj mieszkali. To dzięki nim zanotowałam w pamięci wiele z tamtego nastroju - mówiła w Jedynce Irena Santor o płycie "Warszawa da się lubić".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maryla Rodowicz. Czego jeszcze o niej nie wiemy?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2014 01:00
Weekend z gwiazdą w radiowej Jedynce to znakomita okazja, by poznać nowe fakty z życia i kariery gwiazd sceny muzycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy koncertów legend - szokują, zachwycają, przełamują tabu

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 13:00
Nie każdy świetny muzyk staje się legendą. Niektórzy wchodzą na scenę, przez kilka lat błyszczą na niej, by wkrótce świat o nich zapomniał. Beatlesi, Janis Joplin, Abba, czy Czesław Niemen to artyści którzy podczas koncertów przełamywali społeczne konwenanse, i także dlatego wciąż są słuchani i zdobywają nowych fanów.
rozwiń zwiń