Jedynkowy Przebój Wakacji wybrany! Słuchacze pokochali...

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 15:33
Najwięcej głosów spośród 25 kandydatów otrzymała piosenka "Pokochaj", którą śpiewa Maciej Mizgalski. W nagrodę artysta otrzyma zaproszenie na 24-godzinną sesję nagraniową w jednym ze studiów Polskiego Radia.
Audio
  • Małgorzata Kościelniak ogłasza zwycięzcę plebiscytu na Jedynkowy Przebój Wakacji (Muzyczna Jedynka)
Maciej Mizgalski
Maciej MizgalskiFoto: materiały promocyjne/Daniel Andruszkiewicz

O północy z niedzieli na poniedziałek skończyło się głosowanie na Jedynkowy Przebój Wakacji. O tytuł  walczyły piosenki prezentowane na naszej antenie w lipcu i sierpniu. Maciej Mizgalski konkurował m.in. z takimi wykonawcami jak  Ania Wyszkoni, zespół Piersi, Brathanki i Patrycja Markowska. To właśnie jego utwór, zatytułowany "Pokochaj", otrzymał najwięcej głosów.

SŁUCHAJ TAKŻE: Muzyka w Jedynce >>>

Maciej Mizgalski to wokalista, kompozytor i autor tekstów, od wielu lat związany z kulturą, muzyką, sceną i show biznesem. Jest także producentem wielu wydarzeń artystycznych oraz założycielem zespołów, firm i agencji muzycznych.

Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>

W nagrodę za zwycięstwo w plebiscycie na Jedynkowy Przebój Wakacji Maciej Mizgalski otrzyma zaproszenie na 24-godzinną sesję nagraniową w jednym ze studiów Polskiego Radia.

pg/bch

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Małgorzata Kościelniak

Czytaj także

Ewa Kuklińska: dzięki fanom jestem tu, gdzie jestem

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2014 08:11
- Jestem tancerką i choreografem, obecnie najczęściej pracuję jako aktorka, a wcześniej śpiewałam recitale. W tej chwili gram w paru sztukach, które jeżdżą po całej Polsce, co jest bardziej misyjną pracą - mówiła w Jedynce Ewa Kuklińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wydało się, co Aurelia Luśnia robi po godzinach

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2014 15:26
To ją pianista, aranżer i dyrygent Krzysztof Herdzin błagał "Przeklnij mnie". To jej głos znają wszystkie dzieci zapatrzone w przygody disney'owskich bohaterów. Już wkrótce Aurelia Luśnia zaprezentuje autorskie piosenki.
rozwiń zwiń