Halina Mlynkowa: ciekawe, czy uczestnicy "SuperSTARcia" posłuchają moich rad

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 16:00
- Myślę, że na próbach udzieliłam kilka cennych uwag tym, którzy mają inne niż ja spojrzenie na muzykę - mówi jurorka folkowego odcinka show "SuperSTARcie".
Audio
  • Halina Mlynkowa o próbach do programu "SuperSTARcie", roli jurora, nagrywaniu piosenki świątecznej i nowej płycie (Muzyczna Jedynka)
Halina Mlynkowa będzie jurorką w 6. odcinku telewizyjnego show SuperSTARcie
Halina Mlynkowa będzie jurorką w 6. odcinku telewizyjnego show "SuperSTARcie"Foto: Tomasz Jaremczak/PR

Halina Mlynkowa żałuje, że w piątek wieczorem w studiu telewizyjnej Dwójki nie zaprezentują się wszyscy uczestnicy "SuperSTARcia" (początek o godz. 21.05). - Chciałabym bardzo zobaczyć Sebastiana Karpiela-Bułeckę, który jako góral czułby się w folku jak ryba w wodzie. Albo Reni Jusis czy Kasię Wilk, które na co dzień śpiewają coś zupełnie innego - tłumaczy piosenkarka.

Tuż przed wizytą w studiu Jedynki Halina Mlynkowa wróciła z czeskiej Pragi, gdzie nagrywała piosenkę świąteczną pt. "Choinki tulą się do ludzi”. - To magiczny utwór, podobny trochę w kimacie do piosenki "Ostatni raz". Tekst do niego napisał Zbyszek Książek, autor m.in. "Czerwonych korali". Będzie nastrojowo i świątecznie - zapewnia artystka.

Kiedy ukaże się nowa płyta Haliny Mlynkowej i czym zaimponował jej Mieczysław Szcześniak na próbach do "SuperSTARcia", dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji : Muzyczna Jedynka

Prowadził : Marcin Kusy

Gość: Halina Mlynkowa

Data emisji: 7.11.2014

Godzina emisji: 13.00 - 15.00

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Halina Mlynkova: jestem jedyną kobietą na scenie folkowej

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 16:01
- Ten styl jest u nas absolutną nowością. Trochę jak zespół The Corrs, który łączył folk z muzyką współczesną - powiedziała w "Muzycznej Jedynce" piosenkarka Halina Mlynkova o swojej nowej płycie pt. "Po drugiej stronie lustra".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Mlynkova: w Opolu zaśpiewałam piosenkę swojego życia

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2014 11:11
- Długo na tę chwilę czekałam. Marzyło mi się, żeby stanąć na deskach amfiteatru w pięknej sukience i zaśpiewać dostojnie od początku do końca bez tańców i podskoków. Spełniło się - powiedziała piosenkarka. Kiedy spotykamy swoją byłą miłość to niekoniecznie musimy od nowa się w niej rozkochać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brathanki: co z tą nazwą?

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2014 10:00
Skąd wzięła się ta nietypowa nazwa z "h" w środku? Czy to gra słów? W letnim "Bez tajemnic" członkowie zespołu wyjaśniają tę sprawę.
rozwiń zwiń