Natalia Przybysz: płyta "Prąd" to była szybka robota

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2014 16:00
- Specjalnie zagraliśmy 11 koncertów podczas trasy z Tymonem Tymańskim, żeby później zarejestrować wszystko na "setkę". Instrumenty na płytę "Prąd" nagraliśmy w tydzień - mówi Natalia Przybysz.
Audio
  • Natalia Przybysz o płycie "Prąd" (Muzyczna Jedynka)
Płyta Prąd Natalii Przybysz ma bardzo osobisty charakter
Płyta "Prąd" Natalii Przybysz ma bardzo osobisty charakterFoto: Wojciech Kusiński/PR

Ważnym elementem najnowszej płyty wokalistki są jej osobiste teksty. - Staram się tak je napisać, żeby nie było do końca wiadomo, o co chodzi, żeby było miejsce na własną interpretację słuchacza. Z tego co widzę, to wiele osób utożsamia się z tymi piosenkami i rozumie je po swojemu. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa - podkreśla Natalia Przybysz.

Nad produkcją płyty "Prąd" czuwał Jerzy Zagórski, gitarzysta zespołu Natalii Przybysz. - Były momenty stresowe, ale ogólnie rzecz biorąc gładko to poszło. Oboje jesteśmy zresztą takimi bardziej pacyfistami - dodaje z uśmiechem gość "Muzycznej Jedynki".

Na jakiej diecie jest Natalia Przybysz, jaka publiczność przychodzi na jej koncerty i nad jakim projektem obecnie pracuje, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadziła: Małgorzata Kościelniak
Gość: Natalia Przybysz
Data emisji: 24.11.2014
Godzina emisji: 13.00 - 15.00

pg/asz

Czytaj także

Natu: to Tymon Tymański namówił mnie na Janis Joplin

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 16:05
Na swojej najnowszej płycie "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin" Natalia "Natu" Przybysz odeszła od repertuaru, do którego przyzwyczaiła fanów. Jak sama mówiła w Jedynce, decyzja by zaśpiewać piosenki Janis Joplin zajęła jej trochę czasu.
rozwiń zwiń