Margaret o projekcie "Siemacha po kolędzie": to dla mnie bardzo rozwijające

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2014 16:58
- Fajnie jest zobaczyć zdolnych debiutantów. Ja swój duet zaśpiewałam z Pamelą, która pochodzi z USA. Ma świetny angielski, więc miałam okazję się przy niej podszkolić - mówi piosenkarka.
Audio
  • Margaret i Natalia Stachyra o projekcie "Siemacha po kolędzie" (Muzyczna Jedynka)
Na albumie Siemacha po kolędzie młodzi wykonawcy zaśpiewali w duetach z wychowankami Stowarzyszenia Siemacha. Margaret stworzyła duet z Pamelą Stone
Na albumie "Siemacha po kolędzie" młodzi wykonawcy zaśpiewali w duetach z wychowankami Stowarzyszenia "Siemacha". Margaret stworzyła duet z Pamelą StoneFoto: materiały prasowe

"Siemacha po kolędzie" to projekt, w który zaangażowali się młodzi wykonawcy. Zaśpiewali najpiękniejsze polskie i anglojęzyczne kolędy w duetach z wychowankami Stowarzyszenia "Siemacha". - Dla nas było to szczególne przeżycie, ponieważ w każdej placówce naszego stowarzyszenia jest pracownia muzyczna. Codziennie przewija się przez nie mnóstwo utalentowanych osób, które marzą o tym, żeby kiedyś związać swoją przyszłość z muzyką. To, że mogliśmy stanąć w jednym studiu i poznać gwiazdy młodego pokolenia, było dla nas czymś wyjątkowym - podkreśla w Jedynce Natalia Stachyra, wychowanka "Siemachy".

Jedną z piosenek na na płycie "Siemacha po kolędzie" jest "Santa Claus is Coming To Town" śpiewana przez Margaret i Pamelę Stone. Utwór był jedną z grudniowych Piosenek dnia Jedynki. Na albumie znalazły się również duety m.in. z Rafałem Brzozowskim, Kasią Popowską, Honoratą Skarbek i Adim Kovalskym.

Dochód ze sprzedaży wydawnictwa zostanie przeznaczony na budowę domu dziecka w Odporyszowie.

/

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Przygotowała: Małgorzata Kościelniak

Gość: Margaret (piosenkarka), Natalia Stachyra (wychowanka Stowarzyszenia "Siemacha")

Data emisji: 15.12.2014

Godzina emisji: 13.00 - 15.00

pg, ac

Czytaj także

Głosy, które przed oczami Margaret malują obrazy

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 21:45
- Piosenki "Ołów" słucham od dziecka i do dziś jest moją ulubioną. Grażyna Łobaszewska jest moim autorytetem, bo nie tylko po prostu śpiewa, ona opowiada piosenki - mówi w Jedynce Margaret.
rozwiń zwiń