Holly Blue przygotowuje słuchaczy na zmianę

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2015 06:00
- Singiel "Comfort zone" to taki pomost między naszą pierwszą a drugą płytą. Nowy materiał, który właśnie kończymy, będzie inny od poprzedniego - mówi Emil Blant z duetu Holly Blue.
Audio
  • Duet Holly Blue o swojej nowej płycie (Muzyczna Jedynka)
Duet Holly Blue kończy pracę nad drugim albumem
Duet Holly Blue kończy pracę nad drugim albumem Foto: Emilia Iwanicka/PR

"Comfort zone" znalazło się na wydanej w zeszłym roku EP-ce. Utwór był Piosenką dnia Jedynki. Już niebawem ukaże się natomiast druga płyta duetu Holly Blue. Jak ogłosili na antenie Jedynki muzycy, do współpracy zaprosili m.in. Eddiego Stevensa, klawiszowca brytyjskiej grupy Moloko. - Wyprodukuje on kilka piosenek, dogra też swoje partie klawiszowe. Jest to dla nas bardzo fajna sprawa, bo zespół Maloko jest jednym z naszych ulubionych - podkreśla Emil Blant.

Holly Blue jest po kilku koncertach, na których supportował belgijską piosenkarkę Selah Sue. - Miałam okazję chwilę z nią porozmawiać po koncercie w Krakowie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Jest niewiele starsza ode mnie i odniosła już wielki sukces, ale nadal jest niesamowicie naturalną dziewczyną - tłumaczy Sonia Kopeć, wokalistka duetu.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadziła: Małgorzata Kościelniak
Goście: Sonia Kopeć, Emil Blant (duet Holly Blue)
Data emisji: 23.02.2015
Godzina emisji: 13.20

pg,tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"First Flight" czyli płyta do... podglądania motyli

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 17:38
Pochodzący z Mysłowic zespół Holly Blue, wydając swoją debiutancką płytę, postawił na oryginalność. Ich album przypomina klaser na motyle. Dlaczego?
rozwiń zwiń