Nie tylko single. Tabb i Sound'nGrace szykują pełen album

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2015 16:39
Coraz częściej artyści zapowiadają, promują i wydają pojedyncze piosenki czy teledyski. Tabb i Sound'nGrace idą pod prąd - "Dach" zapowiada ich wspólną płytę.
Audio
  • Tabb i Sound'n'Grace nie poprzestaną na jednym "Dachu" (Muzyczna Jedynka)
Nie tylko single. Tabb i SoundnGrace szykują pełen album
Foto: mat. prasowe

- Albumy mają większy sens, są spójne, piosenki są ze sobą powiązane. Uważam, że album jest wciąż potrzebny i taki przygotowujemy - wyjaśnia w Jedynce Tabb, czyli Bartosz Zielony. Producent muzyczny i kompozytor, który współpracował m.in. z Kasią Wilk, raperem Mezo czy Grzegorzem Hyżym, tym razem nagrywa z... chórem.

Sound'n'Grace działa już od 10 lat wykonując różnorodny repertuar (gospel, funk, soul, jazz, groove, r’n’b) i występując na scenach muzycznych i teatralnych. Zarówno piosenka "Nie mamy nic do stracenia", jak i nagrany z Tabbem utwór "Dach", były Piosenkami Dnia Jedynki.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadził: Paweł Sztompke
Goście: Tabb, czyli Bartosz Zielony (kompozytor, autor słów, dyrygent, producent muzyczny) oraz Ania Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki z(S'n'G)
Data emisji: 26.02.2015
Godzina emisji: 14.30

(asz/mp)

Czytaj także

Adam Cohen: każdy koncert jest jak randka

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2015 08:42
- Czy pójdzie dobrze, czy pójdziemy razem do domu pod koniec nocy? Tak właśnie myślę o kolejnym występie - mówił w Jedynce syn słynnego kanadyjskiego pieśniarza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Kukulska zrywa z pop: staram się rozwijać

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2015 09:15
- Oczekuje od siebie nowych rzeczy, podwyższam sobie poprzeczkę. Bardzo się cieszę jeśli udało się to na płycie "Ósmy plan" - mówiła w Jedynce artystka.
rozwiń zwiń