X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojciech Młynarski obowiązkowo - to trzeba zobaczyć!

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 15:42
- Próby generalne i dwa pokazy przedpremierowe mamy już za sobą. Wojciech też był z nami, siedział na widowni. Był zadowolony ze spektaklu - mówił w Jedynce Jacek Bończyk.
Audio
  • Jacek Bończyk o spektaklu "Młynarski obowiązkowo!" (Muzyczna Jedynka)
Wojciech Młynarski podczas próby spektaklu MŁYNARSKI obowiązkowo
Wojciech Młynarski podczas próby spektaklu "MŁYNARSKI obowiązkowo!"Foto: PAP/Rafał Guz

Aktor i piosenkarz jest reżyserem spektaklu "MŁYNARSKI obowiązkowo!". - Po raz pierwszy pracuję z czyimś scenariuszem. Wojciech Młynarski napisał całą narrację wierszowaną, którą w pierwszym akcie prowadzi Wiktor Zborowski. Natomiast w drugim akcie pojawiają się kompletnie premierowe kuplety napisane przez mistrza z muzyką Jerzego Derfla - tłumaczył gość Jedynki.

Pomysłodawcą, autorem scenariusza i opiekunem artystycznym spektaklu jest sam Wojciech Młynarski. Jest to niezwykła, wyśpiewana autobiografia Mistrza piosenki literackiej, którego piosenki m.in. "W Polskę idziemy", "Nie ma jak u mamy", "Róbmy swoje" towarzyszą kilku pokoleniom Polaków. - Dużo czasu ostatnio spędzałem z Młynarskim. Dowiedziałem się od niego m.in., że zanim powstała każda z tych piosenek, miał już do nich puentę. Dopiero potem dopisywał całą historię - wyjaśniał Bończyk.

Premiera spektaklu odbędzie się 7 marca o godz. 19.30 w warszawskim Teatrze 6. piętro. Na scenie zobaczymy specjalnych gości jak m.in.: Stanisława Celińska, Hanna Śleszyńska, Janusz Gajos, Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Piotr Machalica, Marian Opania oraz Krzysztof Tyniec.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Krajewski

Gość: Jacek Bończyk (aktor i piosenkarz)

Data emisji: 2.03.2015

Godz. emisji: 14.20

tj/ag

Komentarze2
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
SebMak22015-04-20 13:27 Zgłoś
testowy komentarz 2
SebMak22015-04-20 12:15 Zgłoś
testowy komentarz 1

Czytaj także

Krzysztof Tyniec: jako aktor ciągle się uczę

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 19:11
- Wiem, że jeszcze wielu rzeczy nie potrafię - przyznał w radiowej Jedynce aktor. Na pewno jednak nie musi się uczyć śpiewać. Udowodnił to m.in. na swojej płycie pt. "Ulotne piosenki"
rozwiń zwiń