Nie tylko muzyczne fajerwerki na urodziny Manufaktury

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 16:59
Wystąpią polscy i zagraniczni artyści, a na finał organizatorzy przygotowali niezwykłe widowisko - usłyszymy wyjątkowe wersje utworów grup: Metallica, Aerosmith, Nirvana, Pearl Jam.
Audio
  • Dawid Brykalski zaprasza na imprezy jubileuszowe w łódzkiej Manufakturze (Muzyczna Jedynka)
Manufaktura świętuje 9. urodziny. - Nie przejmujemy się tym, czego nie możemy zmienić. Mamy świetne humory, jesteśmy przygotowani do koncertów, pogoda nic nie zmieni. To będzie coś, co warto zapamiętać - zapewnia Dawid Brykalski
Manufaktura świętuje 9. urodziny. - Nie przejmujemy się tym, czego nie możemy zmienić. Mamy świetne humory, jesteśmy przygotowani do koncertów, pogoda nic nie zmieni. To będzie coś, co warto zapamiętać - zapewnia Dawid BrykalskiFoto: mat. prasowe

- Jest tyle atrakcji, że nie wiem od czego zacząć, może od koncertów - zastanawiał się Dawid Brykalski z Fundacji "Art Industry". Miał kłopot z wybraniem szczególnie interesującego punktu dwudniowych obchodów.

Sobota 16 maja upłynie w klimacie brytyjskim, gdyż gwiazdami wieczoru będą zespół Red Box oraz Ray Wilson. Natomiast w niedzielę - niespodzianki! Po koncertach Little White Lies i Grzegorza Hyżego publiczność zobaczy widowisko Symphonica.

- Będzie przewspaniała zabawa - mówił Brykalski i zapewnia, że nawet kaprysy pogody nie przeszkodzą w świętowaniu 9. urodzin Manufaktury. Nasz gość wymienił także szereg nie-muzycznych atrakcji towarzyszących jubileuszowi.

Radiowa Jedynka objęła obchody swoim patronatem. Małgorzata Kościelniak i Anna Will spotkają się w sobotę 16.05 ze słuchaczami w Łodzi.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadzenie: Marcin Kusy
Gość: Dawid Brykalski (Fundacja "Art Industry")
Data emisji: 15.05.2015
Godzina emisji: 13.15

asz/ag

Czytaj także

Ray Wilson: pieniądze zabijają muzykę

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2015 23:38
Ray Wilson uważa, że przemysł muzyczny psuje ogląd sztuki. - W pewnym momencie nie wiesz czy tworzysz dla muzyki, czy dla pieniędzy - mówi muzyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Box i Ray Wilson na urodziny Manufaktury

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 20:09
To wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi kończy 9 lat. W związku z jubileuszem zaplanowano wiele muzycznych atrakcji. - Każdy znajdzie coś dla siebie - mówił w Remigiusz Mielczarek, organizator imprezy.
rozwiń zwiń