X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Big Cyc na płycie "Jesteśmy najlepsi" walczy z polskim dołem

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 17:47
Krzysztof Skiba i Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak opowiadali w "Muzycznej Jedynce" o swojej optymistycznej płycie "Jesteśmy najlepsi".
Audio
  • Krzysztof Skiba i Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak o płycie "Jesteśmy najlepsi" (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
- W piosenkach na naszej nowej płycie oceniamy rzeczywistość, komentujemy wydarzenia, które są wokół nas i walczymy z polskim przysłowiowym dołem - mówił w Muzycznej Jedynce Krzysztof Skiba
- W piosenkach na naszej nowej płycie oceniamy rzeczywistość, komentujemy wydarzenia, które są wokół nas i walczymy z polskim przysłowiowym dołem - mówił w "Muzycznej Jedynce" Krzysztof SkibaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

"Kiedy w oczy wieje wiatr, przeciw nam jest cały świat. Jesteśmy najlepsi!" - śpiewa zespół Big Cyc w singlu, który nie tylko promuje najnowszy krążek grupy, ale też ma zachęcać młodzież do uprawiania sportu. - Piosenką "Jesteśmy najlepsi" wpisaliśmy się w akcję "Stop zwolnieniom z WF-u" - tłumaczył w Jedynce lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba.

By podkreślić pro-sportowy charakter utworu, zespół zaprosił na plan teledysku między innymi: Otylię Jędrzejczak, Dariusza Michalczewskiego czy Piotra Świerczewskiego.

Członkowie Big Cyca mówili też w "Muzycznej Jedynce" o zabawnej grze planszowej, którą dołączyli do swojej nowej płyty. Dość wspomnieć, że jedną z postaci, które się w niej pojawiają, jest Władimir Putin.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Małgorzata Kościelniak

Goście: Krzysztof Skiba i Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak (muzycy z zespołu Big Cyc)

Data emisji: 06.07.2015

Godzina emisji: 13.20

pkur/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Płyta Tygodnia Radiowej Jedynki". Słuchaj razem z nami!

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2015 16:25
Rynek muzyczny wciąż zalewany jest nowymi wydawnictwami, coraz trudniej wychwycić te najbardziej wartościowe. W tym niełatwym zadaniu pomoże radiowa Jedynka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczno-sportowa premiera Big Cyc w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 15:50
- Tytuł "Jesteśmy najlepsi" ma głębszy sens. Nie bez powodu w naszym teledysku pojawią się Otylia Jędrzejczak, Darek Michalczewski i inni mistrzowie - tłumaczy Krzysztof Skiba.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Leski: moje piosenki to czasem cudze historie

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015 15:49
- 3 lata temu wpadł mi do głowy pomysł, żeby znaleźć muzyków, którzy grają na określonych instrumentach. Najpierw pojawił się mini-album "Zaczyn", a 1 czerwca płyta "Splot" – mówi artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Big Cyc, czyli Skiba i spółka, są najlepsi

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 13:00
Z Krzysztofem Skibą porozmawiamy dziś o płycie "Jesteśmy najlepsi", najnowszej w dorobku zespołu Big Cyc.
rozwiń zwiń