Agnieszka Chrzanowska i jej piosenki do mężczyzny

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2015 16:07
- Kompozycje na poprzednich płytach zawsze były moje. Tym razem jestem też autorką prawie wszystkich tekstów. Chciałam zmierzyć się z ważnymi dla mnie tematami, choć czułam obawy – mówi piosenkarka.
Audio
  • Agnieszka Chrzanowska o singlu "Tak jak Ty nigdy nikt" z płyty "Piosenki do mężczyzny" (Muzyczna Jedynka)
Agnieszka Chrzanowska
Agnieszka ChrzanowskaFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Na płycie "Piosenki do mężczyzny" znalazło się 17 premierowych kompozycji, wszystkie o tematyce damsko-męskiej. Najnowszym, czwartym już singlem pochodzącym z tego albumu jest utwór "Tak jak Ty nigdy nikt" - piątkowa Piosenka dnia Jedynki.

- Z reguły wyobrażamy sobie różne rzeczy, a to, co później następuje w rzeczywistości nas rozczarowuje. Pomyślałam sobie, że to niemożliwe, żeby nie było takiej sytuacji, by druga osoba – gestem, słowem, całym sobą - nie zachwyciła nas i nie byłoby to lepsze niż w naszych wyobrażeniach. Słowa tej piosenki pisałam do wirtualnej osoby, w trakcie podróży, ale nie mogę powiedzieć czy później zrealizowały się one w rzeczywistości - uśmiecha się tajemniczo Agnieszka Chrzanowska.

Artystka mówiła również w audycji m.in. o teledysku do utworu "Tak jak Ty nigdy nikt", który miał swoją premierę w piątek 24 lipca.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Iza Żukowska

Gość: Agnieszka Chrzanowska

Data emisji: 24.07.2015

Godzina emisji: 13.30

pg/asz

Komentarze1
aby dodać komentarz
Cien2015-07-24 19:09 Zgłoś
Album "Cały świat płonie" był (i ciągle jest) rewelacyjny.

Czytaj także

Agnieszki Chrzanowskiej porady dla mężczyzn

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2015 15:00
- To przewrotna piosenka o cechach, które mocno utrudniają porozumienie płci. Jak one wejdą w relacje między ludźmi, to dzieją się rzeczy niepożądane - mówiła piosenkarka o utworze "Do góry nogami".
rozwiń zwiń