X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziennikarz Jedynki na płycie grupy Szu Szu Szu

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2015 17:05
"Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe i włącz myślenie" - tak najkrócej można określić przesłanie grupy Szu Szu Szu, która do współpracy przy płycie zaprosiła naszego Pana Pogodę, czyli Bogdana Sawickiego.
Audio
  • Jak doszło do nagrania płyty z udziałem wielu uznanych artystów i redaktora Bogdana Sawickiego? (Muzyczna Jedynka)
Grupa Szu Szu Szu oraz Bogdan Sawicki (2P) i ich wspólne dzieło - płyta
Grupa Szu Szu Szu oraz Bogdan Sawicki (2P) i ich wspólne dzieło - płytaFoto: www.facebook.com/Szu-Szu-Szu

Jako Fruktaki towarzyszyli nam na tegorocznej trasie Lata z Radiem - ich program "Bezpiecznie na drodze" uczył najmłodszych zachowania w ruchu drogowym, a Jagoda, Truskawka i Ananas wraz z Panem Światełko swoimi piosenkami porywali każdą publiczność. Teraz artyści z Centrum Uśmiechu swe muzyczno-edukacyjne przesłanie kierują do dorosłych. - Zauważyliśmy, że na naszych koncertach dorośli świetnie się bawią, zaprosiłem więc kilku wspaniałych muzyków i wyszła nam fajna płyta z przesłaniem - opowiada Sławomir Szudrowicz i zaraz dodaje: - Ale bez moralizowania!

Członkowie grup Raz dwa Trzy i Maleo Reggae Rockers, a także - w roli wokalistów - Jan Trebunia-Tutka i Romek Matecha zaangażowali się w nagranie płyty, a gościem specjalnym jest dziennikarz Radiowej Jedynki Bogdan Sawicki.

Na czym polega jego arcyważne zadanie i jak doszło do tej niecodziennej koalicji? A także do czego w tym roku przyznał się Bogdan Sawicki dowiecie się słuchając rozmowy, a także wspólnej piosenki "Obrazkowe czytanie"!

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Małgorzata Kościelniak

Goście: Paulina Szudrowicz i Sławomir Szudrowicz (zespół Szu Szu Szu)

Data emisji: 10.09.2015

Godzina emisji: 13.15

asz/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tę radość Kasia Kowalska zawdzięcza "Polce Dziadek"

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2015 23:02
Nasz hymn wokalistka zna doskonale z dzieciństwa - jej tata wygrywał "Polkę Dziadek" na klarnecie. - Już gdy byłam malutką Kasią słuchałam "Lata z Radiem" - mówiła po swoim koncercie w Darłowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziewiętnaście lat na scenie, a Łzy nie schną

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2015 18:49
- Bardzo dużo gramy, a Sara jest jedną z lepszych wokalistek koncertowych w naszym kraju. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ponownie wystąpimy na trasie Latem z Radiem - mówił w Jedynce Adam Konkol, lider grupy Łzy.
rozwiń zwiń