Ola Gintrowska: rozrywka jest mi bliższa niż opera

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 15:10
- Ja jeszcze nie do końca dorosłam do opery. Uwielbiam ją i szanuję, zawsze wzruszam się, gdy słucham opery czy też sama ją śpiewam. Wolę jednak iść w kierunku rozrywki - mówi wokalistka.
Audio
  • Ola Gintrowska o swoim muzycznym i aktorskim wykształceniu oraz debiutanckiej płycie (Muzyczna Jedynka)
- Opera bardzo mi pomogła w rozwinięciu swojego kunsztu wokalnego - mówi Ola Gintrowska
- Opera bardzo mi pomogła w rozwinięciu swojego kunsztu wokalnego - mówi Ola GintrowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Ola Gintrowska jest absolwentką wydziału śpiewu operowego. Kończyła także aktorstwo na Kingston University w Londynie. Na swoim koncie ma już pierwsze role, ale obecnie najbardziej skupia się na debiutanckiej płycie. Na razie światło dzienne ujrzał singiel "Missing", który skomponował Robert Janson.

Jak doszło do tej współpracy, kiedy ukaże się cały album, w jakich filmach wystąpiła Ola Gintrowska i co łączy ją z Przemysławem Gintrowskim, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Ola Gintrowska (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 10.11.2015

Godzina emisji: 13.18

pg/bch

Czytaj także

Quentin Tarantino zrealizuje teledysk dla Mikromusic?

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2015 18:00
- Inspirowały mnie historie kobiet. "Krystyno" jest o jednej z moich przyjaciółek. Z rozmów o naszych toksycznych chłopakach, ich matkach zrodził się temat piosenki - zdradza Natalia Grosiak, wokalista zespołu Mikromusic.
rozwiń zwiń