Festiwal Niemen Non Stop największym świętem muzyki Niemena

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 20:37
- W tegorocznym programie po raz pierwszy w historii Festiwalu Niemen Non Stop zostanie wykonany jeden z kanonicznych utworów piosenkarza w stylistyce reggae - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Grzegorz Szczepłocki.
Audio
  • Anna Maćkowiak i Grzegorz Szczepłocki opowiadają o Festiwalu Niemen Non Stop, który odbędzie się w Słupsku w dniach 25-27 listopada (Muzyczna Jedynka)
Piosenkarz, kompozytor i muzyk Czesław Niemen
Piosenkarz, kompozytor i muzyk Czesław NiemenFoto: PAP/CAF/Ryszard Okoński

Pod koniec listopada, w dniach 25-27 w Słupsku odbędzie się 10. Festiwal Niemen Non Stop. Jak podkreśla Paweł Sztompke, jest to jeden z najwspanialszych festiwali muzycznych, odbywających się w naszym kraju. - Zaczynamy w tym roku konkursem festiwalowym dla młodzieży szkolnej "Co ty wiesz o Niemenie". Jak się okazuje, wiedzą oni bardzo dużo - mówi Anna Maćkowiak.

Twórcy festiwalu przyznają, że warto pamiętać Czesława Niemena z różnych etapów twórczości, nie tylko tego najbardziej przebojowego. W programie mówiliśmy również o wydarzeniach, towarzyszących festiwalowi oraz największych muzycznych atrakcjach. Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Goście: Anna Maćkowiak (dyrektor Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku, szefowa słupskiego sztabu WOŚP), Grzegorz Szczepłocki (dyrektor artystyczny Festiwalu Niemen Non Stop)

Data emisji: 19.11.2015

Godzina emisji: 14.15

sm/ag

Czytaj także

Piotr Rubik: miałem szansę rozwinąć swój talent

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2015 20:37
- To jest niezwykle ważne. Tak samo ważne jak nie przegapić swojej miłości - mówił w Jedynce kompozytor, dyrygent i producent muzyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mazowsze" świętuje 65-lecie. "Jesteśmy wszędzie"

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2015 01:47
- "Mazowsze" jest wszędzie i popularyzuje to, co robi od 65 lat. Nie są nam obce małe miejscowości i duże - mówi Michał Haber, specjalista ds. promocji zespołu "Mazowsze".
rozwiń zwiń