Magda Steczkowska: czas pokazał, że jestem solową artystką

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 19:00
- Płyta "Nie na zawsze", to kontynuacja tego, co robiłam do tej pory, ale po raz pierwszy będzie to płyta wydana pod moim nazwiskiem. Do tej pory nagrywałam z zespołem Indygo – przypomina wokalistka.
Audio
  • Magda Steczkowska opowiada o pracy nas solową płytą "Nie na zawsze" (Muzyczna Jedynka)
Magda Steczkowska
Magda SteczkowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Album swoją premierę będzie miał w 2016 roku, ale już teraz słuchacze mogą się cieszyć pierwszym promującym go singlem - "Gdzieś bez nas" zaśpiewanym przez Magdę Steczkowską razem z Kubą Molędą. Utwór był piątkową Piosenką Dnia Jedynki. Muzykę i tekst piosenki napisał Marek Kościkiewicz. – Pisząc ją usłyszał: "ale dlaczego to kobieta ma zawsze cierpieć, być  zraniona". Dzięki tej sugestii powstał utwór, w którym to kobieta mówi do mężczyzny "beze mnie nic nie możesz" - mówi Magda Steczkowska.

Jak Magda Steczkowska wspomina współpracę z Kubą Molędą? O czym mówią najważniejsze dla niej piosenki? Co dalej z działalnością zespołu Indygo? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Magda Steczkowska (wokalistka)

Data emisji: 20.11.2015

Godzina emisji: 14.16

gs/asz

Czytaj także

Ola Gintrowska: Robert Janson pomógł mi się odnaleźć

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 15:21
- Współpraca z nim jest wspaniała. Ja stawiam pierwsze kroki, a Robert pokazał mi, co mam robić. Jestem mu bardzo wdzięczna - powiedziała w Jedynce Aleksandra Gintrowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Steczkowska i Kuba Molęda "Gdzieś bez nas"

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 08:30
Piosenki można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 20 listopada w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Niemen Non Stop największym świętem muzyki Niemena

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 20:37
- W tegorocznym programie po raz pierwszy w historii Festiwalu Niemen Non Stop zostanie wykonany jeden z kanonicznych utworów piosenkarza w stylistyce reggae - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Grzegorz Szczepłocki.
rozwiń zwiń