X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janusz Józefowicz: "Piotruś Pan" jest dla całych rodzin

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 16:14
- Sam mam 7-letnią córeczkę i wiem, że niełatwo jest znaleźć w teatrze coś ciekawego dla dzieci. Na na nasz spektakl zapraszamy również rodziców, oni też się na nim wzruszają - mówi dyrektor artystyczny Studia Buffo.
Audio
  • Janusz Józefowicz o ponownej premierze musicalu "Piotruś Pan" (Muzyczna Jedynka)
  • Janusz Stokłosa i Janusz Józefowicz o musicalu "Piotruś Pan". Rozmowa Moniki Cygan (Muzyczna Jedynka)
- Wracamy do tego tytułu nie tylko w Warszawie. Już za kilka miesięcy w Teatrze Muzycznym w Gdyni będzie premiera Piotrusia Pana w wersji 3D - mówi Janusz Józefowicz
- Wracamy do tego tytułu nie tylko w Warszawie. Już za kilka miesięcy w Teatrze Muzycznym w Gdyni będzie premiera "Piotrusia Pana" w wersji 3D - mówi Janusz Józefowicz Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Musical "Piotruś Pan" do libretta Jeremiego Przybory wraca na deski 15 lat po premierze. - Już 12 grudnia, czyli dokładnie w dniu urodzin Jeremiego Przybory, w teatrze Studio Buffo odbędzie się premiera kameralnej wersji spektaklu. Tego samego dnia inaugurujemy również Aleję Gwiazd Studia Buffo. Pierwszą gwiazdę będzie miał właśnie Jeremi - zdradza Janusz Józefowicz.

Dla gościa radiowej Jedynki "Piotruś Pan" jest wyjątkowo bliski sercu. - To pięknie napisane przez Jeremiego Przyborę. Jestem szczęśliwy, że udało mi się namówić tego mistrza małej formy, żeby napisał libretto do musicalu i to z innym kompozytorem niż Jerzy Wasowski. Pamiętam ten ogromny stres Janusza Stokłosy, który wiedział o tym, że będzie porównywany przez Jeremiego do pana Wasowskiego - wspomina reżyser musicalu.

Jak często spektakl będzie grany i kto znalazł się w jego obsadzie, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Janusz Józefowicz (choreograf, aktor, scenarzysta, reżyser, dyrektor artystyczny teatru Studio Buffo)

Data emisji: 2.12.2015

Godzina emisji: 14.29

pg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Janusz Józefowicz przenosi technologię 3D do teatru

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 17:10
Stało się tak za sprawą musicalu "Polita", który opowiada historię najsłynniejszej w dziejach polskiej aktorki Poli Negri. To pierwsze na świecie widowisko teatralne zrealizowanie w technice stereoskopii.
rozwiń zwiń