X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artur Gotz i Agnieszka Chrzanowska diagnozują mężczyzn XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 15:48
- Te piosenki są na tyle kabaretowe, że zaczepiam publiczność, wciągam i prowokuję - o albumie "Mężczyzna prawie idealny" mówi wokalista, który już 7 grudnia wystąpi na gali wręczenia Splendorów.
Audio
  • Artur Gotz o płycie "Mężczyzna prawie idealny" (Popołudnie z Jedynką)
Mężczyzna prawie idealny to druga solowa płyta w dorobku Artura Gotza
"Mężczyzna prawie idealny" to druga solowa płyta w dorobku Artura GotzaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Od ukazania się 14 lutego płyty "Mężczyzna prawie idealny" Artur Gotz dał już ponad 60 koncertów, w kraju i za granicą, których publiczność stanowią ludzie w każdym wieku. Satyryczne piosenki Agnieszki Chrzanowskiej brzmią bardzo przekonująco w ustach młodego wokalisty. - Agnieszka zrozumiała mężczyznę, dogadaliśmy się świetnie - wyjaśnia Artur Gotz.

Album "Mężczyzna prawie idealny" zawiera 13 premierowych utworów, które koncentrują się na psychofizycznej kondycji mężczyzny XXI wieku. Każda piosenka to opowieść o mężczyźnie, którego autorka poznała osobiście. Bohaterami utworów stali się: zakochani, naiwni, nawróceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej.

Już w poniedziałek 7 grudnia Agnieszka Chrzanowska i Artur Gotz wystąpią podczas koncertu laureatów Wielkiego Splendora. Nagrody za twórczość na radiowej scenie Teatr Polskiego Radia przyzna po raz 28.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Artur Gotz (wokalista, aktor)

Data emisji: 3.12.2015

Godzina emisji: 13.15

asz/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Artur Gotz podąża śladem Ewy Demarczyk

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2015 19:10
- Jako nastolatek byłem na trzech ostatnich koncertach Ewy Demarczyk. Pod wpływem fascynacji jej osobą postanowiłem, że oprócz aktorstwa zajmę się również śpiewaniem - mówi gość Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Chrzanowska i jej piosenki do mężczyzny

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2015 16:07
- Kompozycje na poprzednich płytach zawsze były moje. Tym razem jestem też autorką prawie wszystkich tekstów. Chciałam zmierzyć się z ważnymi dla mnie tematami, choć czułam obawy – mówi piosenkarka.
rozwiń zwiń