Artur Gotz i Agnieszka Chrzanowska diagnozują mężczyzn XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 15:48
- Te piosenki są na tyle kabaretowe, że zaczepiam publiczność, wciągam i prowokuję - o albumie "Mężczyzna prawie idealny" mówi wokalista, który już 7 grudnia wystąpi na gali wręczenia Splendorów.
Audio
  • Artur Gotz o płycie "Mężczyzna prawie idealny" (Popołudnie z Jedynką)
Mężczyzna prawie idealny to druga solowa płyta w dorobku Artura Gotza
"Mężczyzna prawie idealny" to druga solowa płyta w dorobku Artura GotzaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Od ukazania się 14 lutego płyty "Mężczyzna prawie idealny" Artur Gotz dał już ponad 60 koncertów, w kraju i za granicą, których publiczność stanowią ludzie w każdym wieku. Satyryczne piosenki Agnieszki Chrzanowskiej brzmią bardzo przekonująco w ustach młodego wokalisty. - Agnieszka zrozumiała mężczyznę, dogadaliśmy się świetnie - wyjaśnia Artur Gotz.

Album "Mężczyzna prawie idealny" zawiera 13 premierowych utworów, które koncentrują się na psychofizycznej kondycji mężczyzny XXI wieku. Każda piosenka to opowieść o mężczyźnie, którego autorka poznała osobiście. Bohaterami utworów stali się: zakochani, naiwni, nawróceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej.

Już w poniedziałek 7 grudnia Agnieszka Chrzanowska i Artur Gotz wystąpią podczas koncertu laureatów Wielkiego Splendora. Nagrody za twórczość na radiowej scenie Teatr Polskiego Radia przyzna po raz 28.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Artur Gotz (wokalista, aktor)

Data emisji: 3.12.2015

Godzina emisji: 13.15

asz/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Artur Gotz podąża śladem Ewy Demarczyk

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2015 19:10
- Jako nastolatek byłem na trzech ostatnich koncertach Ewy Demarczyk. Pod wpływem fascynacji jej osobą postanowiłem, że oprócz aktorstwa zajmę się również śpiewaniem - mówi gość Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Chrzanowska i jej piosenki do mężczyzny

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2015 16:07
- Kompozycje na poprzednich płytach zawsze były moje. Tym razem jestem też autorką prawie wszystkich tekstów. Chciałam zmierzyć się z ważnymi dla mnie tematami, choć czułam obawy – mówi piosenkarka.
rozwiń zwiń