Słodko-gorzki koncert Barbary Stępniak-Wilk

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2016 23:25
- Na moim najbliższym koncercie będzie kolorowo, słodko i gorzko. Ci, którzy znają moje płyty wiedzą, że będzie lirycznie, nostalgicznie i z przymrużeniem oka - mówi wokalistka Barbara Stępniak-Wilk.
Audio
  • Barbara Stępniak-Wilk opowiada o swoim najbliższym koncercie (Muzyczna Jedynka)
Barbara Stępniak-Wilk
Barbara Stępniak-WilkFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W niedzielę 14 lutego w warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty odbędzie się recital autorski piosenki poetyckiej Barbary Stępniak-Wilk pod hasłem "Muzyczna bombonierka". - Jest to bardzo pojemny tytuł, bo w tej bombonierce mieszczą się różne smaki. Swego czasu byłam bardziej po stronie tych, którzy potępiają Walentynki, a teraz myślę, że jest to kolejny dzień, który warto wykorzystać na to, by drugiej osobie spojrzeć nieco głębiej w oczy - opowiada artystka.

W programie mówiliśmy o tym, jakich utworów będzie można posłuchać na koncercie, kto zagra z wokalistką i jakich niespodzianek mogą się spodziewać uczestnicy wydarzenia. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Izabela Żukowska

Gość: Barbara Stępniak-Wilk (piosenkarka, artystka)

Data emisji: 12.02.2016

Godzina emisji: 13.14

sm/ag

Czytaj także

Barbara Stępniak-Wilk - śpiewająca autorka

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 19:49
Wokalista, autorka słów do piosenek, autorka książek, piosenkarka kabaretowa, a nawet prowadząca salony literackie. Ale Barbara Stępniak-Wilk chce, żeby nazywać ją śpiewającą autorką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Barbara Stępniak-Wilk śpiewa Wysockiego i Nohavicę

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 15:20
Już 16 i 17 stycznia artystka wystąpi razem z Andrzejem Ozgą i Markiem Bartkowiczem w Piwnicy na Wójtowskiej w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Aniołowo koło Darwinowa" - bliżej uśmiechu niż rechotu

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 18:57
16 i 17 stycznia o godz. 19 w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie odbędą się dwa koncerty pod tytułem "Aniołowo koło Darwinowa".
rozwiń zwiń