Dorota Osińska: nie będzie lepszego czasu niż teraz

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2016 21:42
- Nie ma co za bardzo uciekać w przeszłość, ani wybiegać w przyszłość - mówiła w Jedynce artystka, która walczy o możliwość reprezentowana Polski na tegorocznym konkursie Eurowizji w Sztokholmie.
Audio
  • Uniwersalne przesłanie Doroty Osińskiej (Muzyczna Jedynka)
Dorota Osińska
Dorota OsińskaFoto: mat.promocyjne

Komisja Konkursowa zakwalifikowała do finału eliminacji 9 spośród 88 zgłoszonych utworów, w tym "Universal" Doroty Osińskiej.

Czytaj dalej
eurowizja 1200 PAP.jpg
Eurowizja 2016. Jedynka prezentuje polskich uczestników eliminacji

Piosenkarka tłumaczyła, że trudno jest napisać po polsku dobry, prosty tekst, który jednocześnie nie będzie się wydawał banalny, zbyt prosty i kiczowaty. - Natomiast po angielsku ten sam tekst wydaje się być fantastyczny. Jest podany najprościej jak się da i najbardziej uniwersalnie. Jednocześnie traktuje o najważniejszych sprawach -powiedziała Dorota Osińska.

Jej zdaniem w życiu należy skupiać uwagę i energię na tym co jest teraz i takie jest też przesłanie piosenki "Universal".

W nagraniu audycji Dorota Osińska tłumaczyła również dlaczego jej zdaniem Eurowizja nie jest banalna oraz co zdecydowało, że zdecydował się wziąć udział w eliminacjach do konkursu.

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Gość: Dorota Osińska

Data emisji: 23.02.2016

Godzina emisji: 13.46

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kasia Moś: polski pop ma szansę podbić Europę

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 16:01
- Margaret, Michał Szpak i Edyta Górniak są bardziej znani, ale zobaczymy, może zdarzy się cud - mówiła artystka, której piosenka "Addiction" powalczy o prawo do udziału w tegorocznym konkursie Eurowizji.
rozwiń zwiń