X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Szroeder: "Lustra" łączą moje oblicza

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 15:04
- Jestem melancholijna i najchętniej tylko takie rzeczy bym śpiewała. Są jednak takie dni, kiedy odzywa się we mnie diabeł i lubię sobie poszaleć - mówiła w Jedynce piosenkarka.
Audio
- Uważam, że język polski jest niesamowicie śpiewny i pięknie brzmi - mówiła Natalia Szroeder
- Uważam, że język polski jest niesamowicie śpiewny i pięknie brzmi - mówiła Natalia Szroeder Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

Jej utwór "Lustra" walczy o możliwość reprezentowania Polski na tegorocznym festiwalu Eurowizji.  - Chcieliśmy, aby miał w sobie delikatną emocję balladową, którą ja też w sobie posiadam. Beat dodał mu jednak trochę energii. Połączyliśmy dzięki temu moje dwa oblicza, utwór "Lustra" jest kompromisem pomiędzy nimi - tłumaczyła Natalia Szroeder.

Czytaj dalej
eurowizja 1200 PAP.jpg
Eurowizja 2016. Jedynka prezentuje polskich uczestników eliminacji

"Lustra" są też jedyną polskojęzyczną kompozycją w eliminacjach do sztokholmskiego konkursu - Komisja Konkursowa zakwalifikowała do finału eliminacji 9 spośród 88 zgłoszonych utworów. 

Z nagrania audycji można się również dowiedzieć, dlaczego Natalia Szroeder woli śpiewać po polsku niż po angielsku oraz jaki jej zdaniem powinien być utwór, żeby zrobić europejską karierę.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Gość: Natalia Szroeder

Data emisji: 24.02.2016

Godzina emisji: 13.43

tj/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorota Osińska: nie będzie lepszego czasu niż teraz

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2016 21:42
- Nie ma co za bardzo uciekać w przeszłość, ani wybiegać w przyszłość - mówiła w Jedynce artystka, która walczy o możliwość reprezentowana Polski na tegorocznym konkursie Eurowizji w Sztokholmie.
rozwiń zwiń