X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Eurowizja 2016. Michał Szpak będzie reprezentował Polskę

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 10:50
"Color Of Your Life" Michała Szpaka okazało się bezkonkurencyjne w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Piosenkarz wygrał w głosowaniu widzów, pokonując m.in. Margaret i Edytę Górniak.
Audio
  • Michał Szpak o udziale w preselekcjach do Eurowizji i piosence "Colour of your life" (Muzyczna Jedynka)
W krajowych eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji wystąpili: Taraka (In The Rain), Napoli (My Universe), Natalia Szroeder (Lustra), Dorota Osińska (Universal), Kasia Moś (Addiction), Aleksandra Gintrowska (Missing), Margaret (Cool Me Down) i Edyta Górniak (Grateful) i Michał Szpak (Color Of Your Life)
W krajowych eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji wystąpili: Taraka ("In The Rain"), Napoli ("My Universe"), Natalia Szroeder ("Lustra"), Dorota Osińska ("Universal"), Kasia Moś ("Addiction"), Aleksandra Gintrowska ("Missing"), Margaret ("Cool Me Down") i Edyta Górniak ("Grateful") i Michał Szpak ("Color Of Your Life") Foto: PAP/Marcin Obara

- "Colour of your life" ma bardzo ważne przesłanie - mówi wokalista w Jedynce w ramach spotkań z artystami, którzy ubiegali się o występ w tegorocznym konkursie.

Eurowizyjny potencjał tego utworu wokalista usłyszał już pracując nad swoją debiutancką płytą "Byle być sobą", która ukazała się w listopadzie minionego roku. - To jest spektakularna piosenka, uszyta na miarę tego konkursu. Jest także bardzo trudna i drżę za każdym razem, gdy mam ją wykonać na scenie - dodaje Michał Szpak.

Czytaj także
eurowizja 1200 PAP.jpg
Eurowizja 2016. Prezentujemy uczestników polskich eliminacji

Oprócz strony technicznej trudne jest także przekazanie emocji, jakie niesie "Color of your life". - W życiu każdego z nas pojawiają się przeszkody. Ale one nie mogą powstrzymać nas w dążeniu do celu, mamy się podnieść i iść dalej - zachęcał wokalista.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy i piosenki, która będzie reprezentowała Polskę w maju na konkursie Eurowizji w Sztokholmie.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Gość: Michał Szpak (wokalista, autor tekstów)

Data emisji: 1.03.2016

Godzina emisji: 13.45

asz/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kasia Moś: polski pop ma szansę podbić Europę

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 16:01
- Margaret, Michał Szpak i Edyta Górniak są bardziej znani, ale zobaczymy, może zdarzy się cud - mówiła artystka, której piosenka "Addiction" powalczy o prawo do udziału w tegorocznym konkursie Eurowizji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Taraka chce zapytać na Eurowizji o tożsamość Europy

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 15:00
- Aranżując piosenkę "In The Rain" chcieliśmy tekstu, który będzie zrozumiały dla Europejczyka ze Wschodu i Zachodu. Musiał być w miarę uniwersalny, ale w pejzażu instrumentów konflikt różnych stylów, jednoznacznie określających o co nam chodzi, musiał nastąpić – mówił Karol Kus.
rozwiń zwiń