Ola Gintrowska o Eurowizji: to była wspaniała lekcja

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2016 18:00
- Wiele osób obstawiało, że polskie eliminacje do Eurowizji wygra Edyta Górniak lub Margaret. Wygrana Michała Szpaka dla wielu, także spośród wykonawców, była zaskoczeniem - przyznaje wokalistka.
Audio
  • Ola Gintrowska i Anna Will opowiadają o polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji (Muzyczna Jedynka)
Ola Gintrowska przyznaje, że dzięki eliminacjom do Eurowizji zrozumiała, co musi zmienić  w swoim przygotowaniu do występów
Ola Gintrowska przyznaje, że dzięki eliminacjom do Eurowizji zrozumiała, co musi zmienić w swoim przygotowaniu do występów Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Ola Gintrowska jest jedną z dziewięciorga artystów, których piosenki rywalizowały o możliwość reprezentowania Polski w tegorocznym finale Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Jak przyznaje, swojego udziału nie traktuje jako niepowodzenia. - Wciąż jestem "świeżakiem", ale była to dla mnie wspaniała lekcja, wyciągnę z tego wnioski - obiecuje. 

Jak polskie eliminacje ocenie Anna Will, dziennikarka radiowej Jedynki, która była wśród jurorów dokonujących preselekcji muzyków, do polskich eliminacji? Czy piosenki podczas wykonań na żywo tracą czy zyskują? Zapraszamy do wysłuchania audycji!

Eurowizja 2016. Wywiady ze wszystkimi uczestnikami polskich eliminacji >>>

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Ola GintrowskaAnna Will

Data emisji: 8.03.2016

Godzina emisji: 14.30

gs/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eurowizja 2016. Michał Szpak będzie reprezentował Polskę

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 10:50
"Color Of Your Life" Michała Szpaka okazało się bezkonkurencyjne w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Piosenkarz wygrał w głosowaniu widzów, pokonując m.in. Margaret i Edytę Górniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Loka przekłada "Fausta" na realia polskiego rock'n'rolla

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2016 16:00
- "Tańczę sam" opowiada o zaprzedaniu duszy diabłu i próbie wykołowania go - mówią muzycy o nowej piosence, przy której współpracowali z Grzegorzem Skawiński i Piotrem Cyrwusem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Radek o bieganiu i prezencie dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2016 14:30
W radiowej Jedynce artysta opowiedział o swojej wyjątkowej piosence, zdradził również, że siły do śpiewania i koncertowania zbiera podczas... biegania.
rozwiń zwiń