X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Urodzinowy spektakl-eksperyment Jerzego Schejbala

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 13:40
- Może nie będzie on całkiem nowy, ale na pewno ciekawy: co się dzieje z jednym konkretnym momentem w naszym życiu, gdy podlega on różnym fluktuacjom - mówi Olga Sawicka o spektaklu "Życie. Trzy wersje".
Audio
  • Olga Sawicka o spektaklu "Życie. Trzy wersje" (Muzyczna Jedynka)
  • Z okazji 70. urodzin z Jerzym Schejbalem rozmawia Anna Stempniak (Kulturalna Jedynka)
- Dziś kończymy próby do spektaklu i już zaczynam tęsknić za naszymi spotkaniami z Jerzym i resztą ekipy - mówi Olga Sawicka
- Dziś kończymy próby do spektaklu i już zaczynam tęsknić za naszymi spotkaniami z Jerzym i resztą ekipy - mówi Olga SawickaFoto: materiały promocyjne

Tragikomedię francuskiej dramatopisarki Yasminy Rezy z okazji swych 70. urodzin postanowił wyreżyserować Jerzy Schejbal. Oprócz niego i Olgi Sawickiej na scenie zobaczyć będzie można również Martynę Trawczyńską i Sławomira Packa. 

Spektakl "Życie. Trzy wersje" będzie miał premierę w sobotę (16.04) w Promie Kultury na Saskiej Kępie w Warszawie. Artyści zamierzają wędrować z nim po Polsce i nie tylko...

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Olga Sawicka (aktorka)

Data emisji: 8.03.2016

Godzina emisji: 14.16

pg/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jerzy Schejbal: teatr jest moim domem

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 12:16
- Zawsze uważałem, że aktor nie powinien siedzieć w jednym miejscu. To wędrujący zawód i jeśli ktoś się na niego decyduje, powinien często zmieniać teatry - Jerzy Schejbal opowiadał słuchaczom radiowej Jedynki co najbardziej ceni w aktorstwie.
rozwiń zwiń