"Shades od Love" Ani Szarmach. Spotkanie silnych osobowości

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 15:48
- Mam wielkie szczęście, że spotykam znakomite osobowości i jeszcze większe, że chcą one ze mną występować. To dla mnie wielka przyjemność i nauka - powiedziała w Jedynce piosenkarka.
Audio
  • Ania Szarmach: jestem szczęściarą (Muzyczna Jedynka)
Na płycie Ani Szarmach Shades of Love znalazło się dwanaście nowych kompozycji
Na płycie Ani Szarmach "Shades of Love" znalazło się dwanaście nowych kompozycjiFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

W kwietniu swoją premierę miała płyta Ani Szarmach pt. "Shades of Love". Ogromną rolę w tworzeniu albumu odegrali goście, choćby Frank McComb i Marcin Wasilewski, i odpowiedzialny za mastering Chris Athens, który masterował albumy takich artystów, jak Erykah Badu, Usher, Cassandra Wilson czy Norah Jones. - Przy tej płycie spotkali się świetyni muzycy, którzy mają mocne charaktery. Podążać swoją oryginalną ścieżką muzyczną nie jest łatwą sprawą. Trzeba być do tego przekonanym - tłumaczyła Ania Szarmach.

W nagraniu audycji piosenkarka ujawniła m.in. jak nawiązała współpracę z Frankiem McCombem, dlaczego koncepcja graficzna albumu "Shades od Love" jest powiązana z jego zawartością muzyczną oraz, czym jest dla niej muzyka.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Małgorzata Kościelniak

Gość: Ania Szarmach (piosenkarka)

Data emisji: 9.05.2016

Godzina emisji: 13.28

tj/kul


Czytaj także

Isle of Love. "Gramy tak, jak myślimy i czujemy"

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 15:30
Isle of Love to wspólny projekt Tomasza "Ragaboya" Osieckiego, Marcina Żabiełowicza i Adama Słomińskiego. Grupa w ubiegłym roku wydała singiel, a w tym powraca z debiutancką płytą. Premiera krążka - 13 maja.
rozwiń zwiń