Red Lips: oczekiwania wobec nas są bardzo duże

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 15:37
- Poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona. Oczekuje się, że musimy przebić samych siebie, dać coś bardziej przebojowego niż "To co nam było" - powiedziała w Jedynce Joanna Czarnecka z Red Lips.
Audio
Łukasz Lazer i Joanna Czarnecka, muzycy zespołu Red Lips
Łukasz Lazer i Joanna Czarnecka, muzycy zespołu Red LipsFoto: Wojciech Kusiński/PR

- Cieszymy się, że utwór "To co nam było" aż tak szeroko nam otworzył drzwi. Czujemy potrzebę, ale też delikatną presję, następnego hiciora, następnej płyty - wskazał w audycji "Muzyczna Jedynka" Łukasz Lazer z Red Lips.

Gość Jedynki podkreślił, że n
ie wierzy w coś takiego, jak wykalkulowany przebój. - Każdy, kto na co dzień zajmuje się komponowaniem, produkcją muzyki, dochodzi do tego, że żadne kalkulacje, żadne przepisy na przeboje nie istnieją - wskazał.

3 czerwca rozpocznie się 53. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. Zespół Red Lips weźmie udział w koncercie SuperPremiery. O nagrodę walczyć będą kompozycje Kasi Wilk, Szymona Chodynieckiego, Mateusza Mijala, Janusza Radka oraz zespołów: Wilki, Varius Manx, Feel i Loka.

- Chcemy urzec publiczność swoją energią, swoim temperamentem i zadziornym charakterem oraz oczywiście nowym singlem - powiedziała Joanna Czarnecka z Red Lips. Co grupa zaprezentuje w Opolu? Wysłuchaj całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Joanna Czarnecka, Łukasz Lazer (Red Lips)

Data emisji: 18.05.2016

Godzina emisji: 13.32

kk

Czytaj także

Feel w Opolu. "Jesteśmy przygotowani do tego, by się troszkę poboksować"

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 16:14
Zespół 4 czerwca wystąpi na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas koncertu SuperPremier zaprezentuje utwór "Swoje szczęście".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Sobierajski zadebiutuje w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 16:20
23-letni piosenkarz, kompozytor, pianista, autor tekstów i aranżacji zdobył popularność dzięki udziałowi w telewizyjnym talent show. W tym roku wystąpi w Opolu na koncercie Debiutów.
rozwiń zwiń