Opole 2016. Dominika Barabas szykuje niespodziankę

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2016 16:20
- Chcielibyśmy, żeby "Andy" zabrzmiał troszeczkę mocniej. Nagranie płytowe jest bardzo akustyczne i nie wiem, czy na opolską scenę by wystarczyło - mówiła artystka przed koncertem "SuperPremiery" na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej.
Audio
  • Dominka Barabas przed koncertem "SuperPremiery" na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej
- Tytuł Rustykalny cyrk bardzo dobrze opisuje to, co się na tej płycie znajduje - mówi Dominika Barabas
- Tytuł "Rustykalny cyrk" bardzo dobrze opisuje to, co się na tej płycie znajduje - mówi Dominika BarabasFoto: Maciej Kulczyński/PAP

Piosenka "Andy" pochodzi z płyty "Rustykalny cyrk" wydanej przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. Jak Dominika Barabas sama podkreśla, w muzyce najbardziej interesuje ją rozwój. - Nie lubię się zamykać w jednym konkretnym gatunku. "Rustykalny cyrk" to moja trzecia płyta i brzmi ona zupełnie inaczej od poprzednich. Mam nadzieję, że czwarta też będzie kompletnie inna, ponieważ odnajduję jakieś nowe ścieżki, podążam nimi i sprawdzam, co się wydarzy - tłumaczy gość "Muzycznej Jedynki".

W koncercie "SuperPremiery" Dominika Barabas wystąpiła obok m.in. zespołów Wilki, Varius Manx i Feel, a także Janusza Radka i Kasi Wilk. Czy czuła tremę przed wyjściem na scenę, dowiesz się z nagrania audycji nadanej ze studia plenerowego radiowej Jedynki na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzą: Anna Will, Marcin Kusy

Gość: Dominika Barabas (wokalistka)

Data emisji: 4.06.2016

Godzina emisji: 14.43

pg/kul

Czytaj także

Red Lips: oczekiwania wobec nas są bardzo duże

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 15:37
- Poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona. Oczekuje się, że musimy przebić samych siebie, dać coś bardziej przebojowego niż "To co nam było" - powiedziała w Jedynce Joanna Czarnecka z Red Lips.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Wilk po raz piąty zaśpiewa w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 15:30
Kasia Wilk współpracowała z Kayah i Mezo, a także z zespołami KTO TO, Dreamland i Groovestreet, a na swoim koncie ma dwa solowe albumy. W Opolu na konkursie SuperPremier wykona nową piosenkę pt. "Światłocień".
rozwiń zwiń