X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Antydepresanty". Marika prozą i wierszem o sobie

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2016 16:37
- Przy pisaniu "Antydepresantów" korzystałam przede wszystkim z tego, że zajmuję się pisaniem piosenek, czyli dosyć zwartych form, chociaż w życiu jestem gadułą - mówi wokalistka o swojej debiutanckiej książce.
Audio
  • Marika o swojej debiutanckiej książce pt. "Antydepresanty" (Muzyczna Jedynka)
- Chciałabym, żeby ci, którzy są bardziej przywiązani do obrazu zostali uwiedzeni i wciągnięci w świat zadrukowanych literami kart - mówi Marika
- Chciałabym, żeby ci, którzy są bardziej przywiązani do obrazu zostali uwiedzeni i wciągnięci w świat zadrukowanych literami kart - mówi MarikaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Ostatnie miesiące to bardzo pracowity okres w życiu Mariki. Pod koniec 2015 roku do sklepów trafiła jej płyta pt. "Marta Kosakowska" (prawdziwe imię i nazwisko artystki - przyp. red.), a maju przyszła pora na debiut literacki.

- Osią tej książki są wiersze, jest ich prawie 30. Zostały one przepięknie zilustrowane przez Sylwię Wilk, a opowieści, które im towarzyszą, a jest ich 20, powstały na życzenie wydawnictwa, które jednak przekonało mnie, żeby trochę tą prozą o sobie opowiedzieć. Wcześniej wychodziłam z założenia, że jestem jeszcze trochę za młoda i za mało doświadczona, żeby takie autobiograficzne dzieło popełnić. W związku z tym zrobiłam album, taki trochę do czytania, a trochę do oglądania - tłumaczy gość "Muzycznej Jedynki".

Jakie interaktywne niespodzianki przygotowała dla czytelników Marika i co działa na nią jak antydepresanty, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi : Zbigniew Krajewski

Gość: Marika (wokalistka, autorka tekstów, dziennikarka radiowa)

Data emisji: 13.06.2015

Godzina emisji: 14.22

pg/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mesajah: nie traktuję udziału w SuperPremierach w kategoriach rywalizacji

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 15:32
- Występ w Opolu to będzie dla mnie nowe doświadczenie. Jeszcze nigdy nie miałem okazji tam zagrać - powiedział w radiowej Jedynce Mesajah.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ulicami" - Dubska otwiera się na inne brzmienia

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2016 16:31
- "Ulicami" to nasza pierwsza płyta nagrana z producentem. Brzmi przez to nieco inaczej. Trochę więcej tu nowoczesnej elektroniki i nawiązań do soulu. Są również momenty jazzowe i popowe - mówi Dymitr Czabański z zespołu Dubska.
rozwiń zwiń