Halina Mlynkowa: to najlepsze, co do tej pory nagrałam

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 15:40
- Mam coraz więcej odwagi, na coraz więcej sobie pozwalam - i muzycznie, i wokalnie. To absolutnie moja muzyka, z którą w pełni się utożsamiam - mówi wokalistka o swojej nowej, jeszcze nie wydanej płycie.
Audio
  • Halina Mlynkowa o singlu "Kawa" i najnowszej płycie (Muzyczna Jedynka)
- Tak samo jak zmieniam się ja i moje życie, tak samo zmienia się moja muzyka - mówi Halina Mlynkowa
- Tak samo jak zmieniam się ja i moje życie, tak samo zmienia się moja muzyka - mówi Halina MlynkowaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Pierwszy od trzech lat premierowy materiał Haliny Mlynkowej ukaże się 30 września. Czego można się spodziewać? - Mój folk, choćby w jakiejś części, oczywiście zawsze zostanie, natomiast zaczynają przeważać gitary i troszeczkę mocniejsze granie. Myślę, że w przypadku niektórych piosenek ludzie będą zaskoczeni, jak inna to jest muzyka, inna płyta i inna Halina - podkreśla artystka.

Przy okazji wizyty w "Muzycznej Jedynce" Halina Mlynkowa po raz pierwszy publicznie zaprezentowała singiel "Kawa", który promuje jej nową płytę. Jak sama przyznaje, takie chwile ją stresują. - To niesamowite, że jak sobie śpiewam w studio to mam taki luz, a potem, jak mam to wszystko pokazać, bardzo się stresuję. Wstałam dzisiaj przed 6 rano, wypiłam trzy kawy i teraz nie czuję zmęczenia, ale to efekt nakręcenia tą całą sytuacją - tłumaczy wokalistka.

Na nowej płycie znajdzie się również piosenka, którą Halina Mlynkowa śpiewa ze swoim synem Piotrem...

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Iza Żukowska

Gość: Halina Mlynkowa (wokalistka)

Data emisji: 24.06.2016

Godzina emisji: 13.23

pg/tj

Czytaj także

Halina Mlynkova: jestem jedyną kobietą na scenie folkowej

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 16:01
- Ten styl jest u nas absolutną nowością. Trochę jak zespół The Corrs, który łączył folk z muzyką współczesną - powiedziała w "Muzycznej Jedynce" piosenkarka Halina Mlynkova o swojej nowej płycie pt. "Po drugiej stronie lustra".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Mlynkova: podziwiam kobiety, które musiały nieść los Żołnierzy Wyklętych

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 18:00
- Tekst "Panie generale" jest przejmujący. Śpiewam, jako samotna kobieta z prośbą o ułaskawienie męża i ojca - mówiła artystka o utworze, który wykona podczas koncertu "Niezłomnym - honor".
rozwiń zwiń