Wyjątkowy cykl z myślą o niezapomnianej Danucie Rinn

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 21:40
- Danuty Rinn się nie da podrobić, bo ona była jedna jedyna, więc jej piosenki będę śpiewała po swojemu - mówi piosenkarka, Danuta Błażejczyk.
Audio
  • Danuta Błażejczyk opowiada o cyklu koncertów, mających uczcić pamięć Danuty Rinn (Muzyczna Jedynka)
Danuta Błażejczyk
Danuta BłażejczykFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Danuta Błażejczyk przygotowuje cykl wydarzeń, poświęconych zmarłej w 2006 roku piosenkarce i aktorce, Danucie Rinn. - Uważam, że Danusi się to należy. Fantastycznie śpiewała, miała niezwykły talent do wybierania dobrych piosenek i była świetną aktorką, więc wykonywane przez nią utwory miały interpretację - opowiada gość Jedynki.

Jakie piosenki Danuty Rinn wybrano do przeglądu? Kto je zaśpiewa? Gdzie i kiedy będzie można wziąć udział w tych wydarzeniach? O tym więcej w rozmowie, którą poprowadziła Maria Szabłowska.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Danuta Błażejczyk (piosenkarka)

Data emisji: 22.09.2016

Godzina emisji: 14.19

sm/ab

Czytaj także

Urodzinowe życzenia dla Urszuli Sipińskiej

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 11:22
- Bałam się tego tekstu, bo wszystko, co jest związane w tekstach z naszą mamą, tatą, dziećmi czy psem, porusza się na granicy kiczu. Dlatego zastanawiałam się, czy nagrywać tę piosenkę - wyznała Urszula Sipińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Urszula i rok pod znakiem płyty "Biała Droga"

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2016 15:57
- Minęło 20 lat od czasu wydania mojej najważniejszej płyty "Biała Droga". Cieszę się , że słuchacze nadal jej słuchają i myślą o niej ciepło - mówiła Urszula.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poetycka płyta Krzysztofa Napiórkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 13:40
- Obcowanie z pięknem czyni człowieka lepszym. Im więcej mamy wokół siebie piękna, tym bardziej ono przenika do nas, dociera do naszego serca i naszej duszy - powiedział Krzysztof Napiórkowski, który skomponował muzykę do wierszy ks Jana Twardowskiego.
rozwiń zwiń