Kasia Stankiewicz ponowienie z Varius Manx. "Nie ma nic na stałe"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2016 16:55
- To, że nie ma nic na stałe jest jedyną pewną informacją, nie tylko w muzyce, ale w życiu - mówiła w Jedynce wokalistka o swoim powrocie do zespołu.
Audio
  • Kasia Stankiewicz o powrocie do Varius Manx (Muzyczna Jedynka)
- Mam wrażenie, że Varius Manx ze swoją szlachetnością pięknie wypełnia środek sceny muzycznej - powiedziała Kasia Stankiewicz
- Mam wrażenie, że Varius Manx ze swoją szlachetnością pięknie wypełnia środek sceny muzycznej - powiedziała Kasia Stankiewicz Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Rok 2016 jest szczególnym dla Varius Manx, ponieważ zespół świętuje 25 lat istnienia. Z tej okazji powstało koncertowe wydawnictwo pt. "25 live", a promuje go singiel "Piątek". -  21 października będzie miała premiera płyty z największymi przebojami Varius Manx, którą zarejestrowaliśmy kilkanaście tygodni temu w studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Brali w tym udział wyjątkowi goście, jak Włodek Pawlik, Robert Majewski i Mateusz Smoczyński - powiedziała Kasia Stankiewicz.

Wokalistka przyznała, że przy powstawaniu piosenki "Piątek" obowiązywało tylko jedno kryterium oceny. - Czy będzie nam się podobała i czy spełni nasze oczekiwania jako zaspołu. Staraliśmy się zrobić piosenkę z szacunkiem dla naszego dorobku, ale jednocześnie jest ona osadzona w obecnych realiach. Mam nadzieję, że to się udało - dodała Stankiewicz.

Czy się udało? Zapraszamy do wysłuchania premierowej piosenki Varius Manx z Kasią Stankiewicz pt. "Piątek". W nagraniu audycji piosenkarka mówiła również, dlaczego jest ona idealna na koniec lata oraz wyjaśniła, dzięki czemu jest szczęśliwa.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Kasia Stankiewicz (piosenkarka, wolakistka Varius Manx)

Data emisji: 30.09.2016

Godzina emisji: 13.15

tj/mp

Czytaj także

Lekkość upływu czasu w piosenkach Roberta Kasprzyckiego

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 23:31
- Mam na płycie kilka utworów, które są krótsze, natomiast "Rozmarynowa" rozrosła mi się pod palcami i pod dźwiękiem. Nie mogła być krótsza - mówi muzyk Robert Kasprzycki.
rozwiń zwiń