X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kasia Stankiewicz ponowienie z Varius Manx. "Nie ma nic na stałe"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2016 16:55
- To, że nie ma nic na stałe jest jedyną pewną informacją, nie tylko w muzyce, ale w życiu - mówiła w Jedynce wokalistka o swoim powrocie do zespołu.
Audio
  • Kasia Stankiewicz o powrocie do Varius Manx (Muzyczna Jedynka)
- Mam wrażenie, że Varius Manx ze swoją szlachetnością pięknie wypełnia środek sceny muzycznej - powiedziała Kasia Stankiewicz
- Mam wrażenie, że Varius Manx ze swoją szlachetnością pięknie wypełnia środek sceny muzycznej - powiedziała Kasia Stankiewicz Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Rok 2016 jest szczególnym dla Varius Manx, ponieważ zespół świętuje 25 lat istnienia. Z tej okazji powstało koncertowe wydawnictwo pt. "25 live", a promuje go singiel "Piątek". -  21 października będzie miała premiera płyty z największymi przebojami Varius Manx, którą zarejestrowaliśmy kilkanaście tygodni temu w studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Brali w tym udział wyjątkowi goście, jak Włodek Pawlik, Robert Majewski i Mateusz Smoczyński - powiedziała Kasia Stankiewicz.

Wokalistka przyznała, że przy powstawaniu piosenki "Piątek" obowiązywało tylko jedno kryterium oceny. - Czy będzie nam się podobała i czy spełni nasze oczekiwania jako zaspołu. Staraliśmy się zrobić piosenkę z szacunkiem dla naszego dorobku, ale jednocześnie jest ona osadzona w obecnych realiach. Mam nadzieję, że to się udało - dodała Stankiewicz.

Czy się udało? Zapraszamy do wysłuchania premierowej piosenki Varius Manx z Kasią Stankiewicz pt. "Piątek". W nagraniu audycji piosenkarka mówiła również, dlaczego jest ona idealna na koniec lata oraz wyjaśniła, dzięki czemu jest szczęśliwa.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Kasia Stankiewicz (piosenkarka, wolakistka Varius Manx)

Data emisji: 30.09.2016

Godzina emisji: 13.15

tj/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lekkość upływu czasu w piosenkach Roberta Kasprzyckiego

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 23:31
- Mam na płycie kilka utworów, które są krótsze, natomiast "Rozmarynowa" rozrosła mi się pod palcami i pod dźwiękiem. Nie mogła być krótsza - mówi muzyk Robert Kasprzycki.
rozwiń zwiń