Łukasz Zagrobelny i Natalia Krakowiak na scenie kameralnej Teatru Roma

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 15:10
- Dla nas obojga było to wyzwanie wokalne i aktorskie. Przez cały spektakl jesteśmy na scenie tylko we dwoje plus dwie tancerki i musimy skupić na sobie całą uwagę publiczności - tłumaczyła Natalia Krakowiak, która wraz z Łukaszem Zagrobelnym występuje w musicalu "5 ostatnich lat".
Audio
  • Łukasz Zagrobelny i Natalia Krakowiak grają główne role w musicalu "5 ostatnich lat" (Muzyczna Jedynka)
Łukasz Zagrobelny i Natalia Krakowiak
Łukasz Zagrobelny i Natalia KrakowiakFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Wokalistka dodała, że trudność tego spektaklu polega też na tym, że nie ma dialogów, a cała treść jest śpiewana. Natalia Krakowiak rolą Cathy zadebiutowała na scenie Teatru Roma. - Wcześniej, przez osiem sezonów występowałam w Teatrze Buffo, ale nadszedł czas, by iść dalej i się rozwijać - wyznała Natalia Krakowiak.

- "5 ostatnich lat" to musical popularny swego czasu na Off-Brodwayu. To opowieść o małżeństwie dwojga ludzi, o tym, jak na początku są pełni wiary w swój związek, ale z czasem ambicja i pęd do kariery głównego bohatera powodują, że ich drogi się rozchodzą. To smutna historia, ale okraszona przepiękną muzyką Jasona Roberta Browna - ocenił Łukasz Zagrobelny.

Ukazała się już płyta z utworami z musicalu "5 ostatnich lat". Goście audycji zaprezentowali dwa utwory. Zachęcamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Paweł Sztompke

Goście: Łukasz Zagrobelny (wokalista, aktor), Natalia Krakowiak (wokalistka, aktorka).

Data emisji: 20.10.2016

Godzina emisji:13.19

ab/pg

Czytaj także

Musicalowy przewodnik po Nowym Jorku

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 15:46
W audycji "Ten cały musical" opowiedzieliśmy o dzielnicach, ulicach i placach Nowego Jorku, o których śpiewa się w musicalach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Musical "Karol". Wszystkie wymiary życia Jana Pawła II

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2016 21:42
- Podjęliśmy się przygotowania spektaklu niezwykłego, bo też i wyjątkowej osoby dotyczy. Prace nad scenariuszem trwały rok, a dwa momenty są w nim szczególnie trudne - mówi Michał Kaczmarczyk, autor libretta i kierownik artystyczny musicalu "Karol".
rozwiń zwiń