X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Olga Szomańska z mężczyznami jej życia

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2016 16:26
- To nie jest płyta z zupełnie nowymi utworami. Biorąc udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", zaczęłam sobie zdawać sprawę, że publiczność nie do końca kojarzy mnie jako Marzenkę z "M jak miłość", mnie z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i mnie, która zaczynała karierę u Piotra Rubika - tłumaczyła aktorka i wokalistka.
Audio
  • Olga Szomańska o swojej nowej płycie (Muzyczna Jedynka)
Olga Szomańska podczas występu w warszawskim Teatrze Imka (2011 rok)
Olga Szomańska podczas występu w warszawskim Teatrze Imka (2011 rok)Foto: PAP / Andrzej Rybczyński

Fani pytali aktorkę dlaczego nie śpiewa na co dzień, skoro tak dobrze jej idzie w programie telewizyjnym? Namawiali, by rzuciła pracę w serialu i zajęła się śpiewaniem. -  A ja przecież przez ostatnie 11 lat nagrałam tak dużo utworów, brałam udział w wielu projektach, dubbingach, musicalach, spektaklach teatralnych, nagraniach płyt, na które mnie zapraszano - dziwiła się Olga Szomańska.

- 11 lat mojej intensywnej pracy scenicznej zaowocowało w końcu tym, że postanowiłam przypomnieć publice, albo wprost jej pokazać, że ta dziewczyna, która występuje w różnych programach, to jest ta sama osoba. Zebrałam to w 12 piosenek, przy czym ostatni piosenka na płycie to utwór zapowiadający moją kolejną płytę z Maćkiem Miecznikowskim - wyznała artystka.

Krążek "w Duetach" to płyta kolorowa, podsumowująca ponad dekadę intensywnej pracy wokalnej i aktorskiej. Olga Szomańska śpiewa tam - jak sama mówi -  z 12 wspaniałymi mężczyznami, z którymi miałam przyjemność pracować na scenach.

A kim są śpiewający z Szomańską artyści, jakie utwory wykonują? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Olga Szomańska (wokalistka, aktorka)

Data emisji: 22.11.2016 

Godzina emisji: 13.39

ab/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Bończyk między Muppetami a Almodovarem

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 01:18
Jaką piosenką zatrzymuje czas? Z którą nabiera przekonania, że wszystko będzie dobrze? O bardzo osobistych muzycznych wyborach opowiada gość Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny i Natalia Krakowiak na scenie kameralnej Teatru Roma

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 15:10
- Dla nas obojga było to wyzwanie wokalne i aktorskie. Przez cały spektakl jesteśmy na scenie tylko we dwoje plus dwie tancerki i musimy skupić na sobie całą uwagę publiczności - tłumaczyła Natalia Krakowiak, która wraz z Łukaszem Zagrobelnym występuje w musicalu "5 ostatnich lat".
rozwiń zwiń