X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Samotna kolacja" Sławka Wierzcholskiego i Krystyny Prońko

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2017 16:00
- W większości utworów z Krystyną śpiewamy na zmianę, to jakby rozmowy mężczyzny i kobiety. Tak sobie wymyśliłem. Jestem autorem prawie wszystkich tekstów. Dwa z utworów napisał Andrzej Kuryło, pozostałe trzynaście ja - mówi, zapowiadając swoją najnowszą płytę, Sławek Wierzcholski. 
Audio
  • Sławek Wierzcholski opowiada o powstaniu swojej płyty "Samotna kolacja" nagranej z Krystyną Prońko (Muzyczna Jedynka)

krystyna-pronko-slawomir-wierzcholski-samotna-kolacja-cover-okladka.jpg

Jaki miał być w zamyśle artysty ten album? - Dobry muzycznie, co zapewniają znakomici muzycy, którzy zgodzili się na propozycję współpracy. Robert Obcowski napisał wszystkie te piękne melodie. Cieszę, się, że w tym gronie mogłem się zaprezentować ja, skromny bluesman z harmonijką - mówi gość Zbigniewa Krajewskiego. Na płycie "Samotna kolacja", która będzie miała swoją premierę 24 lutego, zagrali m.in. Robert Obcowski, Jerzy Styczyński, Ryszard Sygitowicz, Paweł Pańta, Dariusz Polubiec.

Czy muzycy znajdą czas na wspólne koncerty? Co zadecydowało, że utwór "Sensu brak", którego słuchacze Jedynki mogli posłuchać jako pierwsi, różni się od pozostałych piosenek? W jaki sposób płytę "Samotna kolacja" zainspirował kot Sławka Wierzcholskiego? Zapraszamy do wysłuchania audycji.   

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Sławek Wierzcholski

Data emisji: 13.02.2017

Godzina emisji: 14.25

gs/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Caravana Banda - energia flamenco i Bałkanów

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 14:30
Po dwóch latach koncertów i wytężonej pracy artystycznej w kilku krajach, zespół Caravana Banda z Magdą Navarrete nagrał singiel "Amor y Oro", który jest zapowiedzią płyty "Mezihra".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nastrojowa płyta Grażyny Szapołowskiej. "Rzucam się na głęboką wodę"

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 19:46
- Wraz z powstaniem nowej płyty skaczę na głęboką wodę i zapraszam wszystkich, by wybrali się w tę podróż razem ze mną. Mój koncert będzie już w najbliższy poniedziałek - zaprasza aktorka, Grażyna Szapołowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iwona Loranc zapowiada nowy album "Brzegi"

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 16:23
- Przez wiele lat miałam takie obciążenie psychiczne, że cały czas muszę coś udowadniać, a to podcina skrzydła w działaniu spontanicznym, w tym, że nie mogę pokazać, co lubię, co mi w duszy gra - zwierzyła się aktorka i wokalistka Iwona Loranc.
rozwiń zwiń