Jula, artystka, która nie chce być "produktem"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 15:41
- Nie jestem gotowym "produktem". To nie jest tak, że robię coś, bo mi ktoś nakazuje, bo ktoś sobie moją osobę akurat tak wymyślił. Ja idę od samego początku zgodnie z tym, co podpowiada mi serce. Najbardziej zależy mi by być szczerą. Na płycie nie można kłamać, bo potem na koncercie, wyczujesz czy artysta wie o czym śpiewa, czy też odśpiewuje coś, co ktoś mu przygotował - deklarowała Jula, wokalistka i autorka tekstów.
Audio
  • Jula zapowiada nową płytę i nową artystyczna aktywność jako aktorka (Muzyczna jedynka)

Jula zdobyla popularność przez umieszacznie swouich piosenek w inernecie. Jak przytoczył prowadzący audycję Zbigniew Krajewski, ostanie dane pokazują 70 milionow odtworzeń utworów Juli. - Te liczby są dla mnie czymś nie do ogarnięcia. To jest bardzo motywujące do tego by tworzyć dalej, poniewaz masz świadomość, że ludzie w dalszym ciągu czekają. To mnie fantastycznie motywuje do tego, żeby żeby dalej pracować, wkładać jeszcze więcej serca - jeśli to w ogóle możliwe - w to co robię - wyznała artystka. Dodala, że czyta opinie internatów i bierze je głeboko do serca. 


jula fabiszewska julita_1200.jpg

2 czerwca ukaże się nowa, już trzecia płyta Juli - Nowy krążek będzie zdecydowanie inny od poprzednich dwóch, bowiem nagrywałam go z nowym producentem Tabbem. Znaleźliśmy nowy nurt jeśli chodzi o moją muzykę, w którym doskonale się odnalazłam - mówiła wokalistka i zaprezentowała promujący płytę singiel "Milion słów".  

O dlaczego z takim wytęsknieniem czeka na rozpoczęcie sezonu koncertowego i jaką rolę będzie grała w serialu "M jak miłość"? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Jula (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 13.03.2017

Godzina emisji: 14.17

ab/gs

Czytaj także

Kasia Popowska: z każdym koncertem nabieram swobody

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 15:42
- Im bardziej jesteśmy sobą na scenie, tym lepiej publiczność się bawi - mówi w radiowej Jedynce młoda wokalistka, gitarzystka i autorka tekstów.
rozwiń zwiń