Warsaw Afrobeat Orchestra: afrykańska muzyka z polską duszą

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 18:00
- Warsaw Afrobeat Orchestra to 11 osób na scenie, 3 wokalistki, sekcja dęta, instrumenty klawiszowe, perkusja - taki tygiel grający muzykę z pogranicza Afryki, afrofunku, afrobeatu, ale też polskiego folkloru - mówi Adam Kłosiński. 
Audio
  • Adam Kłosiński opowiada o albumie "Man is enough" i zaprasza na koncert zespołu Warsaw Afrobeat Orchestra (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Adam Kłosiński opowiada o albumie "Man is enough" i zaprasza na koncert zespołu Warsaw Afrobeat Orchestra (Muzyczna Jedynka)

WARSOW AFROBEAT ORCHESTRA Man is enough.jpg

Z początkiem lutego ukazał się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia drugi album zespołu atytułowany "Man is enough". Co znajdziemy na płycie? Jak powstają utwory Warsaw Afrobeat Orchestra? Kto inspiruje muzyków? Odpowiedzi na te pytania w nagraniu audycji, w której Adam Kłosiński zapraszał również na koncert zespołu, który który odbędzie się 30 marca w studiu im Witolda Lutosławskiego.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Adam Kłosiński (członek zespołu Warsaw Afrobeat Orchestra)

Data emisji: 14.03.2017

Godzina emisji: 14.14

gs/ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kasia Cerekwicka: chciałabym, żeby moja muzyka dodawała otuchy

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 14:00
- Dla mnie osobiście to było 20 fajnych lat artystycznego poszukiwania, czasami spełnienia i taką największą życiową przygodą - wyznała Marii Szabłowskiej Kasia Cerekwicka, która właśnie świętuje 20-lecie kariery muzycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jula, artystka, która nie chce być "produktem"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 15:41
- Nie jestem gotowym "produktem". To nie jest tak, że robię coś, bo mi ktoś nakazuje, bo ktoś sobie moją osobę akurat tak wymyślił. Ja idę od samego początku zgodnie z tym, co podpowiada mi serce. Najbardziej zależy mi by być szczerą. Na płycie nie można kłamać, bo potem na koncercie, wyczujesz czy artysta wie o czym śpiewa, czy też odśpiewuje coś, co ktoś mu przygotował - deklarowała Jula, wokalistka i autorka tekstów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grażyna Łobaszewska o poszukiwaniu szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 15:00
- Ta płyta jest o szczęściu, o zmianach w samym sobie, jest też o pewnej sile, która potrzebna jest na trudny czas. Na czas, kiedy na swoje pytania nie znajdujemy odpowiedzi. Na czas, kiedy serce mamy rozdarte, boimy się o jutro, pojutrze, boimy się o swoje dzieci, kiedy z partnerem coś jest nie tak - opowiada wokalistka o albumie "Sklejam się" wydanym z formacją Ajagore. 
rozwiń zwiń