Andrzej Piaseczny już ćwierć wieku na scenie

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 14:07
- Niespecjalnie lubię odwoływać się do jubileuszy, bo wydaje mi się, że póki mamy coś w głowie na przyszłość, to jest po co żyć – mówi wokalista w radiowej Jedynce, zapowiadając nową płytę.  
Audio
  • Andrzej Piaseczny o swojej nowej piosence (Muzyczna Jedynka)

Andrzej Piaseczny przypomina, że ma na koncie mnóstwo piosenek, które "odniosły jakiś rodzaj powodzenia". Muzyk mówi, że jego stosunek do własnych utworów nie jest jednoznaczny, bo wiele z nich lubi ale są też takie, których nie chciał wykonywać na koncertach. – Zwykle publiczność kojarzy nas przez pryzmat przeboju, a kiedy się nagrywa płytę, to przecież pomiędzy przebojami są perełki, które warto czasem przypominać mimo tego, że przebojami nigdy nie były – zauważa gość Jedynki.

W audycji mogliśmy także posłuchać najnowszej piosenki Andrzeja Piasecznego zatytułowanej "My", która zapowiada kolejną płytę artysty. Jakie były kulisy powstania utworu i czy znajdzie się w grupie ulubionych piosenek "Piaska" – o tym w nagraniu audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Andrzej Piaseczny (wokalista)

Data emisji: 31.05.2017

Godzina emisji: 13.19

zi/gs

Czytaj także

Michał Kowalonek i "Gwiazdozbiór" pełen emocji

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2017 16:00
- Kluczem do albumu są nasze pierwotne emocje, które każdemu w duszy grają. Problem polega na tym, że nie pozwalamy sobie czuć, wiedzieć, że jestem wkurzony, smutny, wdzięczny, zakochany - tak Michał Kowalonek mówił w "Muzycznej Jedynce" o nowym albumie zespołu Snowman pt. "Gwiazdozbiór".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzuciła dziennikarstwo, żeby śpiewać poezję

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2017 16:23
- Życie podyktowało mi takie, a nie inne działanie. Nagranie płyty zaczęło się od czerpania radości z tworzenia, wcześniej pojawiły się występy, na których ludzie bardzo się wzruszali - opowiadała Anna Przybył. Jak dodała, wtedy przyszła myśl o zaangażowaniu się w muzykę.
rozwiń zwiń