Ewa Farna: zamykam etap dziecięcy

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 17:35
- Dla mnie te ostatnie 10 lat było bardzo ważne. Zamknęłam w nich swoje dzieciństwo i dorastanie. To taki okres, gdy człowiek bardzo się zmienia. Zaczynam kolejny etap życia i kariery już jako dorosła kobieta - mówi w "Muzycznej Jedynce" Ewa Farna.
Audio
  • Ewa Farna o 10-leciu kariery, trasie "Lata z Radiem" i polsko-czeskich korzeniach (Muzyczna Jedynka)
Czytaj także
Karolina Rożej Ewa Farna Bogdan Sawicki 1200.jpg
Ewa Farna na trasie "Lata z Radiem 2017"

W tym roku mija 10 lat odkąd rozpoczęła się kariera piosenkarki. Rozwija się ona równolegle w Polsce i Czechach. - Jestem Polką urodzoną na Zaolziu, czyli po czeskiej stronie Olzy. To tam zaczynałam karierę, więc trudno mi też skupiać się tylko na Polsce. Moje życie dzielę pomiędzy oba te kraje i chyba mi to nawet pasuje - wyznaje Ewa Farna.

Już niebawem artystka wystąpi na jazzowym festiwalu w Czechach, którego gwiazdą będzie Sting. - Już nie mogę się doczekać, czuję ogromne podekscytowanie. Zaśpiewam swoje utwory w zmienionych, jazzowych aranżacjach - tłumaczy gość Jedynki.

Co odróżnia polską i czeską publiczność, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Ewa Farna (wokalistka)

Data emisji: 2.06.2017

Godzina emisji: 14.16

pg/bch


Czytaj także

Ewa Farna i jej przedkoncertowy stres

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 14:50
Tuż przed swoim koncertem w Stalowej Woli plenerowe studio Jedynki odwiedziła wokalistka Ewa Farna. - Na szczęście do was zdążyłam, zgubiliśmy się, jechaliśmy pół godziny z hotelu, który oddalony jest chyba o pięć minut drogi na piechotę - przyznała artystka.
rozwiń zwiń