Natasza Urbańska wraca z nową piosenką. "To uniwersalny temat"

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 18:34
- "Na końcu" mówi o sytuacjach pod ścianą, o tym, czy możemy jeszcze zawalczyć o miłość, i jak wychodzimy z takich sytuacji - mówi o nowej piosence Natasza Urbańska.
Audio
  • Natasza Urbańska o nowej piosence, pracach nad płytą, artystycznych planach na wakacje i debiucie scenicznym córki (Muzyczna Jedynka)

Poza nowym utworem i pracach nad płytą, która najprawdopodobniej ukaże się na jesieni, aktorka przygotowuje się do spektaklu muzycznego "Romeo i Julia" w 3D na kurtynach wodnych. To wyjątkowe w skali świata wydarzenie odbędzie w Fosie Zamkowej w Toruniu 4, 5 i 6 sierpnia. - Chciałabym odpowiedzieć na pytanie, jak to będzie wyglądać, ale nie mam bladego pojęcia. Dotychczas widział to tylko Janusz Józefowicz, sprawdzał projekcje i okazało się, że 3D Live fantastycznie pracuje na wodzie - opowiada Natasza Urbańska.

Aktorka wcieli się w znaną już publiczności Studia Buffo rolę Rosaliny, a przy okazji XVIII Światowych Igrzysk Polonijnych w Toruniu zagra również recital. - Wystąpię z nowymi aranżacjami do moich piosenek i coverów, które śpiewam od lat. Będzie to zatem godzina piosenek, które znamy, i przy których lubimy się bawić - tłumaczy gość "Muzycznej Jedynki".

W audycji mówiła ona też  o debiucie scenicznym swojej córki, planach artystycznych na wakacje i nowej piosence pt. "Na końcu".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Natasza Urbańska (aktorka, wokalistka, tancerka)

Data emisji: 13.06.2017

Godzina emisji: 14.18

sm/pg

Czytaj także

Rapujący wojskowi i polska historia. Musical "Piloci" wkrótce w Teatrze Roma

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 17:39
- Mam nadzieję, że będziemy latać wysoko, bo jest to opowieść o polskich pilotach, którzy biorą udział w bitwie o Anglię w czasie II wojny światowej, ale jest to także historia wielkiej miłości – mówi Michał Wojnarowski, autor tekstów piosenek.
rozwiń zwiń