Koncert dla bardów "Solidarności"

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 18:40
W weekend (26-27.08) Toruń będzie niezwykłym miejscem, a to za sprawą Koncertu Pieśni Niepokornej 2017. Będzie to kolejny koncert poświęcony ludziom "Solidarności".
Audio
  • Tomasz Kamiński zaprasza na Koncert Pieśnie Niepokornej (Muzyczna Jedynka)
Tomek Kamiński
Tomek KamińskiFoto: materiały prom.

W sobotę o godz. 17.00 rozpocznie się koncert konkursowy, w tym roku w zmienionej formule. - Nowością jest to, że artyści nieprofesjonalni, którzy występują w konkursie grają z zawodowym zespołem - mówi Tomasz Kamiński, pomysłodawca i organizator imprezy. Gwiazdą tego koncertu będzie Krzysztof Antkowiak.

W niedzielę zaś od godz. 17.00 Koncert Galowy, podczas którego wystąpią laureaci nagród, a na zakończenie będzie można usłyszeć zespół Lombard.

Tomasz Kamiński mówi, jacy są młodzi ludzie interpretujący piosenki "Solidarności". Koncert Pieśni Niepokornej odbędzie się w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu. Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Goście: Tomasz Kamiński (muzyk, pomysłodawca i organizator Koncertu Pieśni Niepokornej)

Data emisji: 24.08.2017

Godzina emisji: 13.45

ag/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najsłodsze słowa miłości i muzyka z przesłaniem Tomasza Kamińskiego

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 12:39
- Do słów, które są dla mnie najważniejsze, dopisuję melodię i cieszę się, że dalej mogę zajmować się tym pięknym zawodem, jakim jest bycie muzykiem - mówi w "Muzycznej Jedynce" Tomasz Kamiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Kamiński: za dużo jest niewypowiedzianych miłości

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 18:04
- Myślę, że takich niewypowiedzianych, zapomnianych miłości w najbliższym gronie, rodzinie jest za dużo. One później oddziaływują na wszystko, co dzieje się w naszym życiu - mówi muzyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal św. Jakuba. Muzyka nad Drwęcą

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2017 12:13
- Odpowiedziałem na zaproszenie wójta gminy Ciechocin, który zwrócił się do mnie, aby wypromować muzycznie to piękne miejsce i szlak św. Jakuba, który przebiegał również przez dzisiejsze województwo kujawsko-pomorskie - mówi Tomek Kamiński, organizator Festiwalu św. Jakuba.
rozwiń zwiń