Sławomir Łosowski z Kombi: muzyką ilustruję to, co przeżywam

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 17:30
- Chyba bym nie potrafił realizować innych koncepcji muzycznych niż te, które gdzieś tam u mnie w sercu są - powiedział w radiowej Jedynce kompozytor, autor piosenek, klawiszowiec.
Audio
  • Sławomir Łosowski o muzyce Kombi (Muzyczna Jedynka)
Sławomir Łosowski
Sławomir ŁosowskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Był rok 1984, kiedy piosenka Sławomira Łosowskiego z tekstem Marka Dutkiewicza "Słodkiego miłego życia" podbiła serca publiczności 21. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Kombi wygrał wówczas nagrodę publiczności.

- Moim marzeniem od zawsze było grać muzykę. Wiedziałem, że jeśli zespół składa się z dobrych muzyków i pracuje, jest wytrwały, to sukcesy zawsze przyjdą - wskazał w audycji "Muzyczna Jedynka" Sławomir Łosowski.

Grupa wystąpi 16 września, po konkursie Premier, na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. - Poproszono nas o zagranie największych przebojów. Zagramy hity - podkreślił gość Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Sławomir Łosowski (kompozytor, autor piosenek, klawiszowiec, założyciel zespołu Kombi)

Data emisji: 31.08.2017

Godzina emisji: 13.22

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kombi gra już 40 lat!

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 17:27
Lider i założyciel zespołu KOMBI zespołu Sławomir Łosowski wspomina, że 40 lat temu w audycji na żywo "Bałtyckie forum muzyczne" w Polskim Radiu Gdańsk zakomunikował światu o zmianie nazwy zespołu z Akcenty na Kombi.
rozwiń zwiń