"Życie pisze scenariusze, a my piszemy dalej"

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2017 14:37
- Golec uOrkiestra do tej pory wydała ponad 130 utworów i właściwie nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, czy dana piosenka będzie hitem czy nie - mówią w "Muzycznej Jedynce" Łukasz i Paweł Golcowie.
Audio
  • "Życie pisze scenariusze, a my piszemy dalej" (Muzyczna Jedynka)

- Ciężko jest pokonać "Lornetkę", "Ściernisko", "Crazy is my life", "Słodycze", czy "Pędzą konie", bo są to już utwory-ikony, które weszły w encyklopedię muzyki rozrywkowej ale człowiek dalej poszukuje, pisze, tworzy - mówią goście Pawła Sztompke.

- Były piosenki, które nie były singlami, nie miały nawet teledysków, a stały się hitami. Życie pisze scenariusze, a my piszemy dalej. Dwie nowe płyty w kolejnym roku przed nami - zapowiadają bracia Golec, którzy zaprezentowali w audycji swoje dwa premierowe utwory: "Hop na top":

oraz "Pomarańcza":

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Paweł Sztompke

Goście: Łukasz i Paweł Golec (Golec uOrkiestra)

Data emisji: 27.09.2017

Godzina emisji: 13.24

kh

Czytaj także

Filip Łobodziński o Dylanie: wszystko zaczęło się od licealnej fascynacji

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 16:00
- Dzięki koledze z sąsiedniej klasy, który miał książkę z tekstami Dylana, dotarło do mnie, że w śpiewaniu chodzi o coś więcej niż tylko danie rozrywki. Nie rytm, nie melodia, ale słowo może nieść dużo więcej. Tak to się zaczęło, a później także od Dylana zacząłem próbować swoich sił jako tłumacz - wspomina Filip Łobodziński.
rozwiń zwiń