Nowa płyta Andrzeja Piasecznego

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 16:15
Na okładce tej płyty nie ma fotografii artysty. - Wcale nie lubię się sobie przyglądać - deklaruje muzyk.
Audio
  • Andrzej Piaseczny nie tylko o swojej nowej płycie (Muzyczna Jedynka)

Wyjaśnia, że treść tej płyty jest na tyle dla niego ważna, osobista i opowiada o jego życiu, że zabieg marketingowy polegający na umieszczeniu jego podobizny na okładce nie jest potrzebny.

Muzykę do wszystkich piosenek z albumu "My. O mnie. O tobie. O nas" skomponowała Anna Dąbrowska, zaś teksty do wszystkich piosenek napisał Piaseczny. Ma nadzieję, że płyta, którą się współtworzy z kimś jest całością i nie są to przypadkowe piosenki. Będzie też edycja winylowa płyty.

Piosenkarz opowiada, jak wyglądała jego współpraca z Anną Dąbrowską. Jaki ma pomysł na nową płytę? Posłuchaj całej rozmowy, w trakcie której zostały nadane dwie piosenki z nowej płyty.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Andrzej Piaseczny (muzyk)

Data emisji: 11.10.2017

Godzina emisji: 14.23

ag/ab

Czytaj także

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny i zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2017 19:00
- Ta płyta powstaje w trochę niespotykany, jak dla mnie, sposób. Nie wszedłem do studia i nie zaśpiewałem wszystkiego od razu, ale śpiewam partiami do poszczególnych kompozycji - opowiada artysta. Jak zdradza, autorem muzyki do wszystkich utworów ma być Ania Dąbrowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Piaseczny już ćwierć wieku na scenie

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 14:07
- Niespecjalnie lubię odwoływać się do jubileuszy, bo wydaje mi się, że póki mamy coś w głowie na przyszłość, to jest po co żyć – mówi wokalista w radiowej Jedynce, zapowiadając nową płytę.  
rozwiń zwiń