Ania Dąbrowska: cieszę się z tego "besta"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 15:27
- Chciałabym być za młoda na takie podsumowania, ale trochę już tych płyt na koncie mam - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka.
Audio
Ania Dąbrowska
Ania DąbrowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Na rynku pojawiła się nowa płyta Ani Dąbrowskiej "The Best Of" stanowiąca kompilację największych hitów artystki oraz dwie nowe piosenki: "Dreszcze" i najnowszy singiel "Z tobą nie umiem wygrać".

Komentując sukces swojego nowego singla, Ania Dąbrowska mówi, że rzeczywiście obecnie jest "na fali wznoszącej" i dodaje, że nie wiadomo, jak długo to potrwa.

- Cieszę się z tego "Besta", bo fajnie ta płyta wyszła, więc to może był dobry moment - mówi artystka.

Ania Dąbrowska zdradziła także, że tworzenia piosenek nie zaczyna od tekstu. - Planuję kiedyś zacząć od tekstu i zobaczyć, w którą stronę mnie to poprowadzi, ale na razie umysł mam cały czas zanurzony w muzyce i to jest pierwsze, co się ze mnie wylewa - podkreśla.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie są plany muzyczne Ani Dąbrowskiej oraz których wykonawców sama słucha najchętniej, zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Ania Dąbrowska (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów)

Data emisji: 22.11.2017

Godzina emisji: 14.21

kh/mg

Czytaj także

"The best of" Edyta Geppert. "Nie traktuję tej płyty jako podsumowanie"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 15:12
10 listopada swoją premierę będzie miał album wokalistki "The best of". Na płycie znajdziemy wszystkie największe hity Edyty Geppert, m.in. "Jaka róża, taki cierń", "Och życie, kocham cię nad życie", "Zamiast", "Nie, nie żałuję" czy "Szukaj mnie". 
rozwiń zwiń