Urodziny Edwarda Hulewicza. "Nie mam kompleksu wieku"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2017 15:28
- Nie czuję tego wieku kompletnie. Czuję się w dalszym ciągu tak, jakbym właśnie skończył maturę - powiedział w radiowej Jedynce Edward Hulewicz, który w ubiegłą środę skończył 80 lat.
Audio
Edward Hulewicz
Edward HulewiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W audycji "Muzyczna Jedynka" Edward Hulewicz zdradził sekret swojej doskonałej formy. Poza aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą, wskazał, że ogromnie ważna jest "psychika, bo to ona stawia człowieka do pionu". - No i oczywiście bezustanna działalność - zaznaczył.

Piosenkarz podkreślił, że śledzi to, co się dzieje w muzyce. - Staram się śpiewać według wymogów teraźniejszej wokalistyki, nie zasklepiać się w tej stylistyce z czasów mojej największej popularności - wyjaśnił.

- W przyszłym roku będę obchodził 55-lecie mojej pracy artystycznej - przypomniał Hulewicz i dodał, żartując, że ma nadzieję, że z tej okazji otrzyma złoty medal Gloria Artis, bo brązowy i srebrny już ma.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Edward Hulewicz (piosenkarz estradowy, kompozytor, autor tekstów, dziennikarz muzyczny, założyciel zespołu Tarpany)

Data emisji: 28.11.2017

Godzina emisji: 14.18

kk/kh

Zobacz więcej na temat: Maria Szabłowska MUZYKA

Czytaj także

Ania Dąbrowska: cieszę się z tego "besta"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 15:27
- Chciałabym być za młoda na takie podsumowania, ale trochę już tych płyt na koncie mam - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nocny Bohdan". Bohdan Łazuka w niezwykłych duetach

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 15:54
Dziś swoją premierę ma najnowszy album Bohdana Łazuki "Nocny Bohdan", na którym artysta zaśpiewał z koleżankami i kolegami z show-biznesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawska Kapela z Targówka: przy tej muzyce brwi same chodzą

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2017 14:22
- Bardzo nas cieszy, że również młodzież zaczęła się interesować folklorem warszawskim i piosenkami retro - powiedział w radiowej Jedynce Paweł Harasim z Warszawskiej Kapeli z Targówka.
rozwiń zwiń