Choinki Jedynki. Wspólne malowanie z Kasią Cerekwicką

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2017 14:00
Już po raz 16. Program 1 Polskiego Radia S.A. organizuje Akcję Charytatywną pt. "Choinki Jedynki" na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i powtórnie Fundacji im. Brata Alberta. W inicjatywę zaangażowały się gwiazdy, m.in. gość "Muzycznej Jedynki" Kasia Cerekwicka.
Audio
  • Wspólne malowanie z Kasią Cerekwicką (Muzyczna Jedynka)
Kasia Cerekwicka
Kasia CerekwickaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Fundusze zbieramy, licytując obrazki malowane przez dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat oraz dorosłych. Licytację prac na antenie radiowej Jedynki prowadzimy od 4 do 9 grudnia. W ubiegłym roku przekazaliśmy fundacjom ponad 120 tysięcy złotych.

Czytaj więcej:
choinki2017.jpg
Choinki Jedynki - O Akcji

- Będę malowała bombeczki. Ujawnię państwu swój talent. Ostatni raz malowałam na plastyce w podstawówce albo w liceum, także już się boję - powiedziała, śmiejąc się, gość audycji "Muzyczna Jedynka" Kasia Cerekwicka.

Zapytana o plany wskazała, że powoli podsumowuje mijający rok, który był dla niej bardzo pracowity. Zaprosiła na grudniowe koncerty i wspólne kolędowanie 9 grudnia na placu Narutowicza w Warszawie.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji, w której Kasia Cerekwicka opowiedziała o pewnej porcelanowej panience Karolince, którą przekazała na licytację.

xx 
Fot. Piotr Piorun/Polskie Radio

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Kasia Cerekwicka (piosenkarka)

Data emisji: 30.11.2017

Godzina emisji: 13.20

kk/mg

Czytaj także

Warszawska Kapela z Targówka: przy tej muzyce brwi same chodzą

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2017 14:22
- Bardzo nas cieszy, że również młodzież zaczęła się interesować folklorem warszawskim i piosenkami retro - powiedział w radiowej Jedynce Paweł Harasim z Warszawskiej Kapeli z Targówka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Urodziny Edwarda Hulewicza. "Nie mam kompleksu wieku"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2017 15:28
- Nie czuję tego wieku kompletnie. Czuję się w dalszym ciągu tak, jakbym właśnie skończył maturę - powiedział w radiowej Jedynce Edward Hulewicz, który w ubiegłą środę skończył 80 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blue Cafe: lubimy otwierać nowe szuflady

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2017 16:06
- Nasza nowa płyta będzie bardzo dojrzała i bardzo świadoma - zdradzają w "Muzycznej Jedynce" Dominika Gawęda i Piotr Rurak-Sokal.
rozwiń zwiń