Ania Rusowicz o "niXes": lubię sobie robić przygody życiowe

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 15:06
- Byłam ciekawa, jak to będzie, jak znowu wejdę w rolę debiutanta - powiedziała o swoim nowym projekcie gość radiowej Jedynki.
Audio
  • Ania Rusowicz: "niXes" to moje alter ego (Muzyczna Jedynka)
Okładka płyty niXes
Okładka płyty "niXes"Foto: mat. promocyjne

Ania Rusowicz nie wydała "niXes" pod swoim nazwiskiem, choć jest to w pełni jej autorska płyta.


xx 

- Byłam ciekawa, jak to będzie, jak znowu wejdę w rolę debiutanta. Mam pewne spostrzeżenia. Naprawdę ciężko jest dziś debiutantom. Jak ja debiutowałam, tych parę lat temu, nie było aż tak trudno. Dziś to jest wyzwanie - wskazała gość "Muzycznej Jedynki" i zdradziła, jak próbowała promować nowy projekt w mediach.

To, co można znaleźć na albumie "niXes" różni się od dotychczasowych dokonań wokalistki. - Robię coś nowego. Lubię sobie robić przygody życiowe. Nie jest to może najłatwiejsza droga - stwierdziła piosenkarka. - Nie przekreślam tym nowym projektem tego, na co pracowałam przez lata. To jest wartość dodana w moim dorobku - podkreśliła.

- Chciałam sobie wziąć urlop od Rusowicz. Każdemu polecam. To jest świetna sprawa, odpocząć czasem od samego siebie - powiedziała. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której artystka opowiedziała, jak wyglądała praca nad krążkiem i zdradziła, czy "niXes" będzie miało kontynuację.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Rozmawiał: Marcin Kusy

Gość: Ania Rusowicz (wokalistka)

Data emisji: 13.12.2017

Godzina emisji: 14.21

kk

Czytaj także

Marian Lichtman życzy wszystkim Wesołych Świąt

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017 16:30
- To jest piękna sprawa, zbliżają się Święta, to co ja mogę dać? Mogę tylko życzyć wszystkiego najlepszego nutami, w których was serdecznie pozdrawiam - mówi artysta w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młodzi śpiewają Koftę

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017 16:17
Zespół Ślady wydał właśnie debiutancką płytę "Tak będzie lepiej", na której znajdują się utwory Jonasza Kofty. O płycie, w "Muzycznej Jedynce", opowiadali członkowie zespołu Helena Siekierska i Szymon Kazimierczak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sasha Strunin prezentuje premierowy singiel

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017 16:53
- Wszystkie utwory na tej płycie są dosyć trudne. Gary Guthman tak komponuje, że trzeba się wysilić, by to wszystko wyśpiewać - powiedziała w "Muzycznej Jedynce" Sasha Strunin.
rozwiń zwiń