Igor Herbut Święta spędzi z muzyczną rodziną

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2017 15:38
Boże Narodzenie obchodzi zgodnie z kalendarzem juliańskim - w styczniu. W tym roku spędzi je jednak nie w domu, a na trasie koncertowej "Betlejem w Polsce". W "Muzycznej Jedynce" gościliśmy Igora Herbuta.
Audio
  • Igor Herbut o koncertach "Betlejem w Polsce" (Muzyczna Jedynka)

Gość radiowej Jedynki powiedział, że dochód z koncertów będzie przeznaczony na pomoc ubogim.

- Jesteśmy już po próbach, które miały niesamowity klimat. Sięgamy po kolędy i pieśni bliskie Świętom z różnych stron świata: Węgier, Słowacji, Ukrainy, Syrii. Będzie to moim zdaniem świetne widowisko ze szczytnym celem. Gramy pod hasłem "Głodnych nakarmić". Koncert inauguracyjny odbędzie się 29 grudnia w Katowicach. Potem będzie Warszawa, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Kalisz, Wrocław, Łódź, Kraków, Gdynia, Kielce i Lublin - powiedział Igor Herbut.

Na trasie "Betlejem w Polsce" wystąpią znakomici artyści: Mietek Szcześniak, Mateo, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Kasia Moś, Agnieszka Musiał, Adam Krylik i Dana Vynnytska.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Igor Herbut (zespół Lemon)

Data emisji: 20.12.2017

Godzina emisji: 13.22

abi/mg

Czytaj także

Blue Cafe: lubimy otwierać nowe szuflady

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2017 16:06
- Nasza nowa płyta będzie bardzo dojrzała i bardzo świadoma - zdradzają w "Muzycznej Jedynce" Dominika Gawęda i Piotr Rurak-Sokal.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: cały czas mam apetyt na muzykę

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 16:00
W połowie mijającego właśnie roku Patrycja Markowska wydała "Krótką płytę o miłości". I... już pracuje nad następną! - Każdy projekt jest dla mnie małym spełnieniem marzenia, cały czas czuję, że się rozwijam - mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Rusowicz o "niXes": lubię sobie robić przygody życiowe

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 15:06
- Byłam ciekawa, jak to będzie, jak znowu wejdę w rolę debiutanta - powiedziała o swoim nowym projekcie gość radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń